מידע שימושי אוספים דואר בזול סטוק בתחנה מרכזית? תתלוננו!

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאחרונה המצב הפך לבלתי נסבל.
מכל האיזורים המרוחקים, שבכלל לא קשורים מגיעים לזול סטוק לאיסוף החבילות.
ובשביל חבילה מסכנה, צריך להמתין בתור ארוך לכל אורך החנות, בלי אפילו כסא לשבת! שעה שלמה.
לאחרונה אני פשוט לא אוספת דברי דואר, כי אין לי זמן לעמוד שעה בתור. (ווגם לא כוח...)
אני מתלוננת בלי הפסקה בדואר.
תתלוננו גם.
פה: https://mypost.israelpost.co.il/אודות/נציב-תלונות-הציבור

ופה:
https://www.gov.il/he/departments/Units/post (יש פה ארבעה מיילים של מנכלים בכירים)
אולי אם הם יקבלו הצפה של תלונות משהו יזוז שם...
אם יש למישהו רעיון נוסף איפה עוד אפשר להתלונן, אשמח.

חיה.

משתמש מקצוען
מתי באת לשם בפעם האחרונה?
עד לפני עשרה ימים המצב היה זוועה.
בשבוע האחרון הייתי שם פעמיים ושמעתי ממישהי אחרת שהייתה שם פעמיים, ולא היה תור בכלל.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מתי באת לשם בפעם האחרונה?
עד לפני עשרה ימים המצב היה זוועה.
בשבוע האחרון הייתי שם פעמיים ושמעתי ממישהי אחרת שהייתה שם פעמיים, ולא היה תור בכלל.
באמת?
אני כבר באמת שבועיים לא ביקרתי שם, התייאשתי.
יש לי חבילות שממתינות וממתינות... את מעודדת אותי

בינה

משתמש מקצוען
יש ימים של עומס מטורףףףףףףףףףףףףףףףףף.
יום שישי אחד התור היה לכל אורך החנות.
הם מחליפים שם נציגים יותר מהר מגרביים ולכן לוקח מלא זמן.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התלוננתי ושום דבר לא עזר. (התלונה שלי על כך שבכלל שולחים אותי מקצה אחר - לשם, למרות שיש בקירבתי 2 מרכזים נוחים לאיסוף דואר)
כיום שיש אפשרות בדואר רשום מעליאקספרס ונקסט לעשות הסטת דואר, אני כבר לא מתקרבת לזול סטוק

נועה מ

משתמש מקצוען
אני ממש בהלם.
כי אני בשבועים האחרונים אספתי משם כמה וכמה חבילות. ואף פעם לא היה תור ארוך.
להיפך אצלינו בשכונה התור הוא פי שלוש באורך.
מה שגיליתי שאם מגיעים באיזור 12-2 יש תורים יותר ארוכים. כי כל האנשים מגיעים מהפסקות צהרים ממשרדים הגדולים שבאזור.
אם תגיעו באיזור 5 יחסית ריק.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בשבוע האחרון יש סגר... חנויות סגורים ועובדים לא מסתובבים ברחובות, ויחסית היה שם ריק.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נמצאת שם פעמיים בשבוע בערך לאסוף דואר. היתה תקופה מזעזעת, אחרי הסגר הקודם, אבל בשבועיים- שלוש האחרונים יותר טוב.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
התלוננתי ושום דבר לא עזר. (התלונה שלי על כך שבכלל שולחים אותי מקצה אחר - לשם, למרות שיש בקירבתי 2 מרכזים נוחים לאיסוף דואר)
כיום שיש אפשרות בדואר רשום מעליאקספרס ונקסט לעשות הסטת דואר, אני כבר לא מתקרבת לזול סטוק
עשיתי הסטת דואר ל3 חבילות
וכל אחת מהחבילות נשלחה למיקום אחר
1 לחנות. 2 האחרים לסניפי דואר (אחד מהם רחוקקקקקקקקקקק ממני)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מכל האיזורים המרוחקים, שבכלל לא קשורים מגיעים לזול סטוק לאיסוף החבילות.

נכון, כי אין לנו שום מרכז איסוף נורמלי.
הדואר בבוכרים בלתי אפשרי מבחינת התורים, את הממ"ס ביואל סגרו לנו מול פרצופינו הנדהמים, כמו גם את הממס שקדם לו ברחוב נחום. ולמרכז כלל את לא מצפה שנתקרב (זמני המתנה חריגים)
האופציות החביבות שנותרו הן להפנות חבילות לדואר המרכזי ביפו 23, שם יש אולם המתנה ענק מימות המנדט הבריטי הראוי לאכלס בו את אלפי הממתינים, או להסתפח אל תושבי אזור התחנה המרכזית ולהפנות לזול סטוק.

הבעיה הסבוכה עוד יותר היא שבממ"סים האהובים שלנו, על גבול מאה שערים, נתנו גם לילדים בני שנתיים את החבילה, כל עוד הם ידעו לדקלם את מספר המדף. היות וחוקי המדינה הציונית לא כ"כ היו ידועים שם, למרבה המזל.
אבל כל הממ"סים נסגרו, והפקידים בסניפי הדואר דורשים שיגיע נציג מעל גיל 16 עם יפוי כוח. לכו תסבירו להם שאין בחבילה מטילי זהב או עפרות פלוטוניום, כולה גרביונים כחולים מנקסט לבית ספר, מה יפוי כוח? מי יפוי כוח? וגם אם נניח שאכין יפוי כוח, הם הרי לא יאמינו לילדונת הדקיקה שהיא בת 16 (בצדק מוחלט, כי היא בקושי בת 12), ורשאית לקחת את הגרביונים שלה כדי שיהיה לה מחר מה ללבוש.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עשיתי הסטת דואר ל3 חבילות
וכל אחת מהחבילות נשלחה למיקום אחר
1 לחנות. 2 האחרים לסניפי דואר (אחד מהם רחוקקקקקקקקקקק ממני)
עשיתי מלא הסטות דואר, הם פשוט לא מוסטים. כולם שוב ושוב מגיעים לאותו ממ"ס נוראי ביפו.
אבל אם בשבועיים האחרונים טוב יותר, נקפוץ מחר לביקור.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לפעמים אפשר להיכנס מצד שמאל שם בלי תור בכלל לקבלת דואר. (מהחדר של הת. ד.).
מי שיודע אם ואיזה שעות שיעדכן

גם בשביל זה צריך לקחת תור.
ובשביל לקחת תור חייבים לעמוד בגשם השוטף או בשמש הקופחת עם כל עם ישראל כדי לזכות להכנס לסניף.
אפשר לעקוף חלק מהנ"ל בהזמנת תור מראש, אבל גם אז, המאבטח לפי שיקול דעתו מחליט איך ומתי להכניס.

(והמבטים המשפדים של כל העומדים ברחוב, כשעוקפים אותם בקלילות ונכנסים עם תור מוזמן... אוי המבטים המשפדים. עדיף כבר להפנות דואר לזול סטוק וגמרנו.)

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זוועה ואיפה משרד התקשורת בהתעללות הזו?
מרגיש כמו שירות בהודו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה