טיול ונופש אוסטריה קיץ 2022

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
עכשיו בדקתי
עולה 270
עם מזוודה עולה 560
אז מה החכמה שעולה כ"כ הרבה המזוודה?
ממש ממליצה על טיסה הכוללת רק טרולי.
אם מצטמצמים זה אפשרי,מנסיון אישי.
גם זול יותר וגם ניתן לעשות צ'ק אין מראש
ולהכנס ישירות למסלול הנקרא w.
כמעט בכל דירה/צימר/מלון יש אפשרות לכבס.
המלצה של @easy_kosher_travel

יצמח פורקניא

משתמש צעיר
זאת אומרת לנסוע עם סט בגדים אחד לשבוע כולל שבת
לכבס כל יום
ואוכל להסתדר עם מה שקונים במקום
ואם אין אוכל כשר אז אפשר לאכול פירות וירקות בחו"ל
כמאמר חז"ל "כך היא דרכה של תורה, פת במלח תאכל
ומים במשורה תשתה ועל הארץ תישן וחיי צער תחיה
"

דפה

משתמש מקצוען
זה ממש לא אפשרי בטיסה לחופשה של שבוע+.

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
זאת אומרת לנסוע עם סט בגדים אחד לשבוע כולל שבת
לכבס כל יום
ואוכל להסתדר עם מה שקונים במקום
ואם אין אוכל כשר אז אפשר לאכול פירות וירקות בחו"ל
כמאמר חז"ל "כך היא דרכה של תורה, פת במלח תאכל
ומים במשורה תשתה ועל הארץ תישן וחיי צער תחיה
"
אוכל אין בעיה באוסטריה. בשר ויין אפשר לקנות/להזמין בוינה או KOSHER4U. כל היתר אפשר לקנות הכל מרשימת הכשרות - שימורים, פסטות, חטיפים, ממרחים ואפילו גלידות. המחירים באירופה היום זולים יותר מאשר בארץ...

3524

משתמש מקצוען
אוכל אין בעיה באוסטריה. בשר ויין אפשר לקנות/להזמין בוינה או KOSHER4U. כל היתר אפשר לקנות הכל מרשימת הכשרות - שימורים, פסטות, חטיפים, ממרחים ואפילו גלידות. המחירים באירופה היום זולים יותר מאשר בארץ...
עם המשלוח זה לא ממש זול.

אבל אני רוצה לחדד נקודה אחרת. בפעם האחרונה שנסענו היינו 4 מבוגרים, כל אחד לקח טרולי ומזוודה, בתוכה דחסנו את המינימום הנצרך, כולל לשבת. שכרנו כמובן רכב כי זה לא לעניין להיסחב עם מזוודות בתחבורה הציבורית המקרטעת בהרים. אבל, חשבתם פעם איזה גודל רכב צריך בשביל כבודה כזו? ברכב משפחתי לא נכנסות 4 מזוודות ו4 טרולי, טנדר גדול מדי, נשאר לבחור מיני וואן שהספיק בקושי.

עכשיו, לכו בכאוס של היום לחפש לשכור רכב כזה...

גם זוג שיוצאים לחופש לבד, אם הם נוסעים לשבוע (פחות מזה זה טיול, לא חופש) יצטרכו מינימום מזוודה וטרולי לכל אחד, ויצטרכו רכב עם תא מטען גדול, רכב קומפקטי לא יספיק, רק סטיישן ומעלה. המבחר ממש אפסי.

זו עוד סיבה לנסות לטוס בלי מזוודה.

אבל באמת, כשנוסעים עם טרולי לחופש של יותר מיומיים, החופש הוא לא חופש, מתעסקים חצי מהזמן במה שלא הבאנו כי לא היה מקום בטרולי.

אז מה באמת עושים? השנה אין באמת הרבה מה לעשות, אלא אם כן מוכנים לשלם, והרבה.

נערך לאחרונה ב:

רחל.ר.

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
בבקשה אשמח לכל מידע
האם אפשר להתנהל בסרפהאוס בלי רכב?האם יש מספיק מה לעשות עם ילדים למשך שבועיים?
איזה שדה תעופה הכי קרוב?
אוכל כשר-האם יש מקום שניתן להשיג גם בשר/עוף?אוכל מוכן לשבת?
מלבד לחם וכו?
האם יש כרטיס כלול לתחבורה ציבורית?

תודה מראש!
לא צריך רכב בתוך סרפאוס והסביבה הכל קרוב ברגל ויש גם רכבת תת קרקעית עם 4 תחנות לאורך סרפאוס
יש כרטיס ממקום השהיה שנותן תח"ץ ורכבלים חינם הכרטיס עולה בין 2 ל4 יורו ליום לאדם הכל כלול
יש מה לעשות עם ילדים לשבועיים (מנסיון)
שדות תעופה ציריך ומינכן אפשר להכנס באחד ולצאת מהשני שניהם כ3 שעות ברכב אם תבחרו להגיע ברכבת שניהם מינכן כ3.5 שעות וציריך פחות מ3 לציריך וממנה יש רכבת ישירה ל לנדק זמס ומשם אוטובוס של כ45 דק' שאפשר במקומו לקחת מונית בעלות סבירה
ממינכן וממנה יש רכבת אם כי צריך לקחת רכבת מהשדה לתחנה מרכזית מינכן מזרח ומשם רכבת לאינסברוק ומשם רכבת ל לנדק זמס ושם כאמור
אוכל כשר; יש לחם וחלב ויוגורטים ומוצרי מכלת יבשים בחנות מ. פרייס במרכז העיר אפשר להזמין הכל (כל מה שאפשר לקנות בא"י) בקושר פור יו מבלגיה שולחים בקירו אבל לשים לב שהם לא עובדים בסופי שבוע כדאי לבדוק באתר
לסיכום ; מאוד מומלץ כיף יפה ותמורה טובה למחיר אבל לעשות שיעורי בית
נ.ב. יש גם טיסה ישירה ל מימנגן אפשר לבדוק אין לי נסיון עם זה

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אין מצב רק טרולי....ליסוע לשבוע וחצי צריך גם בגדים וגם אוכל ......
פעם הכרטיסים כללו מזוודה....עכשיו קיבלו יותר שכל או מה????

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ווואוו זה ממש זול!
אני שומעת שהולך שמח בשדה התעופה.אנשים מחכים שעות למזוודות וחלקם מחכים כמה ימים:(
עדיף לפני תשעה באב אפילו שאז כבר יהיה מלאאאא
ואני חושבת שצריך להיות בשדה לפחות 5 שעות לפני!

נני נני

משתמש חדש
תודה למי שהגיב בפעם שעברה זה עזר לנו מאד.

אנחנו שוהיים בסרפהוס במשך שבועיים ומשם יש לנו עוד שבוע שקבענו בפלאכו (ואפשר לבטל עדיין)
פתאם חשבנו שזה מידי הרבה שעות נסיעה מסהרפוס לפלאכו ואחכ אחרי שבוע מפלאכו לשדה תעופה בוינה
אנחנו ללא רכב עם ילדים קטנים!
מי שיודע מנסיונו לאן אפשר לנסוע מספרהפוס-מקום שיקרב אותנו לוינה-כי שם הטיסה חזור.
כמובן מקום יפה ושיש מה לעשות לילדים.
ושיהיה אפשרות לקניית לחם וחלב במקום(חוץ מהזמנה מכושר פור יו)
ניהיה שם בבינהזמנים אב.
לפי הגוגל מפס יש מקומות יותר קרובים בין וינה לסהרפוס(מאשר פלאכו)
אבל אין לנו מספיק מידע עליהם.
אשמח לכל תגובה-כי אנחנו חייבים להחליט בימים הקרובים ממש.
תודה רבה

נני נני

משתמש חדש
שנה שעברה היינו בסרפאוס זוג + 2 ילדים בסרפאוס עצמו הסתדרנו ממש בלי רכב הכל יחסית קרוב כשנסענו רחוק יותק לקחנו אוטובוס שהוריד אותנו לרכבת ומשם המשכנו יחסית האוטובוס מסיים מוקדם כך שזה מגביל אותך , לגבי השכרה של רכב שנה שעברה אנשים אמרו לנו שהם לקחו רכב ידני ולא אוטומטי כך שזה עלה להם רבע מחיר תבדקי את זה לגבי אוכל ניתן להזמין בכושר פור יו או כושר בוקינג מה שאני עשיתי לקחתי מזוודה שלמה של אוכל הכולל בשרים מבושלים ולא מבושלים ופסטות קוסקוס פתיתים שימורים אפילו פיתות לחם גם לחמניות אבל האמת שזה לא היה הכי מוצלח כי זה הגיע פיתה .... יש לקנות הרבה דברים במכולת אבל כמובן כמה שיותר תסחבי מהארץ זה יותר זול ירקות שתיה קנינו שם אפילו ממתקים בהמשך שנגמר לנו
לגבי טיסה אנחנו היינו מטורפים מצאנו טיסה זולה לוינה ומשם לקחנו רכבת ישירה 5 שעות ואפשר להגיד שזה לא היה כ"כ גרוע הבאתי לבנות שלי צבעים לורדים וחוברות צביעה ועוד שעתיים בערך ישנו ושירדנו מהרכבת הבת שלי אמרה שהיה לה כיף ליסוע ברכבת ועד היום היא מאוד רוצה ליסוע עוד פעם ברכבת
יש טיסה ישירה לאינסבוק בחברת ראיינר מה ששנה שעברה ראינו רק זה מאוד יקר וטיסת המשך מוינה לאינסבוק גם היה מאוד יקר וראיינר פותחים את הטיסות שלהם לאינסבוק רק בתקופות מסויימות ותאריכים קרובים ז"א שעכשיו לא בטוח שתראי שיש להם טיסות לשם אבל עוד חודש כן
שנה שעברה היינו בסרפאוס זוג + 2 ילדים בסרפאוס עצמו הסתדרנו ממש בלי רכב הכל יחסית קרוב כשנסענו רחוק יותק לקחנו אוטובוס שהוריד אותנו לרכבת ומשם המשכנו יחסית האוטובוס מסיים מוקדם כך שזה מגביל אותך , לגבי השכרה של רכב שנה שעברה אנשים אמרו לנו שהם לקחו רכב ידני ולא אוטומטי כך שזה עלה להם רבע מחיר תבדקי את זה לגבי אוכל ניתן להזמין בכושר פור יו או כושר בוקינג מה שאני עשיתי לקחתי מזוודה שלמה של אוכל הכולל בשרים מבושלים ולא מבושלים ופסטות קוסקוס פתיתים שימורים אפילו פיתות לחם גם לחמניות אבל האמת שזה לא היה הכי מוצלח כי זה הגיע פיתה .... יש לקנות הרבה דברים במכולת אבל כמובן כמה שיותר תסחבי מהארץ זה יותר זול ירקות שתיה קנינו שם אפילו ממתקים בהמשך שנגמר לנו
לגבי טיסה אנחנו היינו מטורפים מצאנו טיסה זולה לוינה ומשם לקחנו רכבת ישירה 5 שעות ואפשר להגיד שזה לא היה כ"כ גרוע הבאתי לבנות שלי צבעים לורדים וחוברות צביעה ועוד שעתיים בערך ישנו ושירדנו מהרכבת הבת שלי אמרה שהיה לה כיף ליסוע ברכבת ועד היום היא מאוד רוצה ליסוע עוד פעם ברכבת
יש טיסה ישירה לאינסבוק בחברת ראיינר מה ששנה שעברה ראינו רק זה מאוד יקר וטיסת המשך מוינה לאינסבוק גם היה מאוד יקר וראיינר פותחים את הטיסות שלהם לאינסבוק רק בתקופות מסויימות ותאריכים קרובים ז"א שעכשיו לא בטוח שתראי שיש להם טיסות לשם אבל עוד חודש כן
יפי שלום
בגוגל מפס זה מראה לנו 3תחלופות כדי להגיע מוינה לסרפהוס-נראה לי זה לא מעודכן.
רשום שרכבת אחת מתוכם זה 5שעות......

את רושמת שהגעתם ברכבת אחת בלבד-רכבת ישירה של 5שעות
זה משמעותי מאד אם יש מעברים או לא.אנחנו גם עם מזווודות
אשמח שתעדכני אותי איפה אוכל לחפש בדיוק-או שאולי יש לך קישור.
גם אני נוסעת עם ילדים.
תודה רבה.

חדששש

משתמש צעיר
בגוגל מפס זה מראה לנו 3תחלופות כדי להגיע מוינה לסרפהוס-נראה לי זה לא מעודכן.
רשום שרכבת אחת מתוכם זה 5שעות......

את רושמת שהגעתם ברכבת אחת בלבד-רכבת ישירה של 5שעות
זה משמעותי מאד אם יש מעברים או לא.אנחנו גם עם מזווודות
אשמח שתעדכני אותי איפה אוכל לחפש בדיוק-או שאולי יש לך קישור.
גם אני נוסעת עם ילדים.
תודה רבה.
אני נסעתי מוינה עם רכבת אחת (פיספסתי את הטיסה)
5 שעות, הרכבת הוא ישירות משדה התעופה בוינה, נסיעה ארוכה אך לא מתישה אפילו מענינת.
היא עוצרת בלנדק ומשם את צריכה רכב להעלות לסרפאוס
נראה לי שיש אפשרות להזמין מקום ברכבת ואז הדרך עוד יותר רגועה ונינוחה
כי אני זוכרת את הרכבת עמוסה שבדרך עולים כל מיני...

נני נני

משתמש חדש
תודה
אני נשארת כמה ימים בוינה ולכן לא צריכה ישיר משדה תעופה
האם מכל מקום בוינה יש רכבת ישירה?
יש לך קישור אולי?

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
השנה ראיתי מישהו פותח מסעדה כשרה ומנין ומקוה בעיירת הנופש זאקופנה בפולין

קבצים מצורפים

• קטלוג_קיץ 2022_ הפינה היהודית זאקופנה.pdf
    2.1 MB · צפיות: 54

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תגידו
סרפהוס מענין?יש שם אטרקציות נגישות?דירות?
ואם יש שם מניין וכו...מכולת?

E. O. M.

משתמש צעיר
כלי חינמי מעניין שנותן ''קאשבק'' בהזמנת כרטיס טיסה דרך ''קיווי''- אתר לחיפוש טיסות זולות.
דרך לחסוך עוד כמה עשרות שקלים בממוצע בהזמנת טיסה!
(ראוי לציין שגם אתם תרוויחו וגם אני אקבל משהו קטן אם תרשמו דרך הקישור)
בהצלחה.
וחופשה נעימה
ראיתי שם עכשיו טיסות ישירות לוינה ב-99$

nrgnrg

משתמש רשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה