דרוש מידע אוסטאופת - רפאל בנסאל - מכירים?

nicky

משתמש מקצוען
בהמשך לאשכול הזה

כרגע דר רייז כנראה לא מקבל, חיפוש ברשת העלה את השם רפאל בנסאל, שמקבל בבני ברק. מישהו מכיר ,היה, יכול להמליץ?

תודה

ילילי

משתמש מקצוען
דוקטור רייז מקבל.
דיברתי איתו היום ואפילו יש לו תורים קרובים ממש.
תתקשרו
א'-ד' בין השעות 8:45-9:30

בינה

משתמש מקצוען
בהמשך לאשכול הזה

כרגע דר רייז כנראה לא מקבל, חיפוש ברשת העלה את השם רפאל בנסאל, שמקבל בבני ברק. מישהו מכיר ,היה, יכול להמליץ?

תודה

ממליצה עליו מאד!

ילילי

משתמש מקצוען
לבת שלי יש נטיה להסתכל בעיקר לצד ימין ואפילו יש לה יכולת להזיז את הראש ימינה יותר מהרגיל.
למישהו יש ניסיון בטיפול בבעיה כזו אצל אוסטופט?

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לבת שלי יש נטיה להסתכל בעיקר לצד ימין ואפילו יש לה יכולת להזיז את הראש ימינה יותר מהרגיל.
הראש נוטה ימינה יותר מאשר שמאלה? יתכן שמשהו תפוס לו
אצלנו היה סיפור כזה עם תינוק שהיה מוגבל בתנועת הראש לאחד מהצדדים ואוסטאופט עזר ב"ה

סביון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה גיל?
יכול להיות כי היא כל הזמן שוכבת לצד הזה.
והיא לשמאלך במיטתה

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
בהמשך לאשכול הזה

תודה
אין עליו, הוא מטורף!!!
אני הלכתי אליו לאחר שנים של סחרחורות, והוא פשוט הציל אותי. כעבור זמן שהייתי אצלו נגמרו לי הסחרחורות.
ושמעתי עליו באופן כללי הוא מצוין
הוא גם מאד אמין ולא מחרטט

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מקפיצה
יש למישהו מידע עדכני על רייז ובנסאל?
מה המחירים? איפה בנסאל מקבל? ומספרי טלפונים.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה