דרוש מידע אוסטאופתיה, יעיל?

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הכרתי את המושג רק מפרוג.
וביתי השניה נולדה צרחנית באופן מייאש, היה נראה שהיא סובלת, היתה מכווצת עם הראש למטה.
הרגשתי שאני מסכימה לנסות הכל.. ( למעט מוח אחד וכדומה. לזה אני עוד לא מאמינה.) קבעתי תור לד''ר רייז.
והשיפור היה מדהים, כבר מהפעם הראשונה.
היינו 3 פעמים בהפרש של שבוע, ואחריהם הילדה נולדה מחדש. רגועה ומשוחררת.
בשני הילדים שאחר כך פשוט קבעתי תור, עוד בלי לראות אם יש בעיות.
אצל האחד העבודה היתה על שרירי הראש-הראש התעקם אחרי הלידה, ואצל השני לא היו בעיות חריגות א גם לא שיפור יוצא דופן.
אני ממש ממליצה.

חני חה חה חה

משתמש רשום
גם לי היו כאבים מטורפים בסוף הריון לאחר ריצה של חצי דקה, הלכתי לאוסטאופתית, עזר לחצי יום ואח"ח הכל חזר... אולי בעוצמה יותר נמוכה.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אצלינו התינוקת היתה עם ראש תפוס לצד אחד מהלידה
הלכנו למישהי 'אייזנבך' מאוד אמינה
ובאמת היה פלאות!!!
וכן עוד כמה מקרים שהלכו אליה וזה מאוד עזר!!!

וביתי השניה נולדה צרחנית באופן מייאש, היה נראה שהיא סובלת, היתה מכווצת עם הראש למטה.
הרגשתי שאני מסכימה לנסות הכל.. ( למעט מוח אחד וכדומה. לזה אני עוד לא מאמינה.) קבעתי תור לד''ר רייז.
והשיפור היה מדהים, כבר מהפעם הראשונה.

tbh

משתמש מקצוען
אני גם חשבתי שזה שטויות, וחבל, כי הראשון שלי היה צרחני במיוחד.
אצל השני היה בעיות בהאכלה ולקחתי לרייז, דקה אחרי שיצאתי ניסיתי להאכיל אותו- ובקבוק שקודם לקח חצי שעה להאכיל!! לקח פחות מ10 דקות.

מחנך מומחה

משתמש חדש
  • מחקר שפורסם בכתב העת "The Journal of the American Medical Association" מצא כי אוסטאופתיה יכולה להקל על כאבי גב תחתון.
  • מחקר שפורסם בכתב העת "The Annals of Internal Medicine" מצא כי אוסטאופתיה יכולה להקל על כאבי ראש.
  • מחקר שפורסם בכתב העת "The Spine Journal" מצא כי אוסטאופתיה יכולה להקל על כאבי צוואר.
  • מחקר שפורסם בכתב העת "Cochrane Database of Systematic Reviews" מצא כי אוסטאופתיה לא יעילה יותר מטיפול תרופתי או טיפול פלצבו לטיפול בדלקת פרקים שגרונית.
  • מחקר שפורסם בכתב העת "The Journal of Pain" מצא כי אוסטאופתיה לא יעילה יותר מטיפול תרופתי או טיפול פלצבו לטיפול בכאבי ברכיים.
  • מחקר שפורסם בכתב העת "The Journal of Manipulative and Physiological Therapeutics" מצא כי אוסטאופתיה לא יעילה יותר מטיפול תרופתי או טיפול פלצבו לטיפול בבעיות עיכול.
  • .חשוב לציין כי המחקרים הללו היו קטנים יחסית, ויש צורך במחקרים נוספים כדי לקבוע באופן חד משמעי האם האוסטאופתיה יעילה או לא.

.....

משתמש מקצוען
מישהו שמע על אוסטאופת בשם מיכה בראון?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בצרפת זה טיפול מקובל מאד גם בבתי חולים. כל תינוק שנולד כחלק מטיפולי השגרה בבית החולים מקבלת טיפול אוסטופטי.

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
אני הייתי עם 2 תינוקות שסבלו מנטית ראש הצידה.
טיפול אחד וחסכנו סדרות של פיזוטרפיה.
ועם תינוק נוסף שנולד עם לשון תפוסה ולא הצליח לינוק תקין. עזר מאווודדד.

על הדרך הם קיבלו איזון למערכת נוספות בגוף.
כיף לצאת ולדעת שהתינוק בטוח בסדר.
ואחרי הטיפול אני משכיבה חופשי על הבטן, כי האוסטאופט בודק ודואג שיהיה להם טווח תנועה מלא של הראש לצדדים.

מלכי אורן

משתמש פעיל
אני הלכתי לרייז עם 2 תינוקים וראיתי שיפור רב, זה הגיוני מאוד שלתינוק יהיו שרירים תפוסים מהלידה, ואם הלידה הייתה מהירה או בניתוח אז עוד יותר כי היציאה הפתאומית גם גורמת להתכווצות. הוא אומר במפורש , אם לא עושים טיפול אלו שרירים שישתחררו בעז"ה כשהתינוק יתהפך, יזחל, ילך.. אבל למה לתת לו לסבול כמה חדשים? וגם להורים חוסך סבל..

גאונית

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על אוסטופתיה, ובמיוחד על אווה מיכלזון במודיעין
עזרה מאוד לעצירות.
וגם לתינוקים לשחרר שרירים וכך הצליחו לינוק

דבורי דייטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה מאוד על אוסטופתיה,
מנסיון אישי (לא ניסיתי לתינוקים)
יש מישהי מעולה במודיעין עילית!