אונטערן שטוהל

מצב
הנושא נעול.

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למי יש את הקטע שפרנקל שובר לוידר בקבוק על הראש?
היה קטע שלם איך פרנקל וווידער התעמתו אחד עם השני, פרנקל שבר בקבוק על הראש של לייבי ואז הוא החזיר לו כסא ושולחן.....
אבל מה שמעצבן שבשידור בארץ זה היה בדיוק השלוש דקות שנתקע לנו השידור:mad::mad::mad::mad:

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

נחמי!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש את זה גם בשלוחה 3 ואז 1 לאינטערוויו ואז צריך לשמוע קצת מה כל ראיון זה אולי החמישית,
הייתי באמצע להקשיב לראיון ואז נכבה לי הפלאפון:mad: יש אפשרות לעביר לאן שאני אוחזת או שאני צריכה לשמוע עכשיו את הכל שוב?

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הייתי באמצע להקשיב לראיון ואז נכבה לי הפלאפון:mad: יש אפשרות לעביר לאן שאני אוחזת או שאני צריכה לשמוע עכשיו את הכל שוב?
לא מה שאני יודעת...
אני גם לא הקשבתי הכל בבת אחת, ואז בל פעם העברתי קדימה. זה היה מעצבן!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused:
(חוץ ממה שהמקש 6 כבר כמעט נשבר לי............;);) )

נחמי!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
זה לא יעזור לפתוח חדש כי תמיד היה משהו מעצבן שידאג לסגור את האשכול

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה