אונטערן שטוהל - הצגה באידיש חוה"מ פסח ע"ט

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כל ההסרטות שמגיעות כמעט אי אפשר לשמוע את מה שהשחקנים אומרים, אני מאד מקווה בשביל כל אלו שקנו כרטיס לשידור הישיר כאן בארץ שזו תהיה הקלטה פנימית ולא חיצונית כדי שיצליחו לשמוע ולא לנחש

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כל ההסרטות שמגיעות כמעט אי אפשר לשמוע את מה שהשחקנים אומרים, אני מאד מקווה בשביל כל אלו שקנו כרטיס לשידור הישיר כאן בארץ שזו תהיה הקלטה פנימית ולא חיצונית כדי שיצליחו לשמוע ולא לנחש
כמובן כל אלו שמסריטים מהמצלמות או הסמארטפונים שלהם האיכות בהתאם
השידור מתבצעת עם חברה רשמית מוכרת נראה לי שיש על מי לסמוך

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כמובן כל אלו שמסריטים מהמצלמות או הסמארטפונים שלהם האיכות בהתאם
השידור מתבצעת עם חברה רשמית מוכרת נראה לי שיש על מי לסמוך
תבין גם שהמצב מסביב של כל הצועקים על כל שטות קטנה וכו'.. מוסיף לצעקות שיש בלאו הכי

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

shalom1

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תבין גם שהמצב מסביב של כל הצועקים על כל שטות קטנה וכו'.. מוסיף לצעקות שיש בלאו הכי
ובכן זו אזהרה:כל מי שמגיע לשידור מחר מתבקש לשמור על שקט במשך ההקרנה, גם אם זה עניין של פצצה מתקתקת...;) :p

shalom1

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ומי שמגיע לההקרנה לוקח הרבה סירטונים כדאי להוסיף פה !
אתה מתכוון להסריט את ההסרטה? נשמע די רע.... אם הם הסריטו את ההצגה החיה וזה נראה נורא מה יצא שאנחנו נסריט את המוסרט.....???

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ובכן זו אזהרה:כל מי שמגיע לשידור מחר מתבקש לשמור על שקט במשך ההקרנה, גם אם זה עניין של פצצה מתקתקת...;) :p
לפעמים הצעקות זה חלק מהעניין, כמו למשל אצל ההקרנות של הרבניות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה