התייעצות אולי הוא לא נוכל????

מצב
הנושא נעול.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מכירה כאלו שנכוו כאן בתחום העגלות (דונה וכד') עם אותו סיפור בדיוק.
לצערי אין לי האחוז שאולי הוא לא נוכל.
כשתגיע האורגנית נשלם במעמד המסירה ובדיקה שהיא תקינה.
תהיו שלמים עם זה ולא לשלם שקל לפני שרואים בפועל.
אולי יש כזה דבר "נאמנות" במקרה הזה? גורם שלישי שמקובל על שניכם??(:rolleyes:)
שם הכסף ישכון לבטח עד קבלת המוצר?

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד

הרי זה כל הטריק להדליק את הקונה שיחשוש שאולי הוא מפסיד (לתת לו ריגוש שידחוף אותו)
אף אחד לא מוכר את עצמו שהוא גנב

בשורות טובות

אמא לעשר

משתמש חדש
דבר ראשון תודה לכל התגובות גם תגובות שזה נוכל עוזרות!
הוא שלח תמונות של חנות ואורגניות אבל הוא יכול להביא את זה מכל מקום...
בקשר לקחת ממנו אישית הוא "טוען" שהוא גר בארה"ב ושולח משם את האורגנית רק אחרי המקדמה(גם במיילים הוא משיב עיגל קצת וזה נראה תרגום של גוגל)
ומה יעזור המלצות אם אין אמון בסיסי בו? כמו שהוא זייף תמונות של החנות הוא יכול לזייף ממליצים(לכל נוכל יש גם חברים נוכלים)
היא מחפשת אורגנית PA700 KORG או דומה PA600 PA1000 אם יש לכם איך לעזור תבוא עליכם הברכה:)
שימי קישור של המודעה
נשמע בדיוק כמו נוכל

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בקשר לקחת ממנו אישית הוא "טוען" שהוא גר בארה"ב ושולח משם את האורגנית רק אחרי המקדמה(גם במיילים הוא משיב עיגל קצת וזה נראה תרגום של גוגל)
ומה יעזור המלצות אם אין אמון בסיסי בו? כמו שהוא זייף תמונות של החנות הוא יכול לזייף ממליצים(לכל נוכל יש גם חברים נוכלים)
היא מחפשת אורגנית PA700 KORG או דומה PA600 PA1000 אם יש לכם איך לעזור תבוא עליכם הברכה:)

אני נפלתי איתו על עגלה תתרחקו כמה שיותר מהר הרי את הכסף צריך לתת לו רק בהעברה בנקאית בסניפי הדואר

שווע

משתמש רשום
והאתר ששלחת אמור להיות באנגליה....
סיומת של UK - united kingdom - הממלכה המאוחדת.
וגם השגיאה במייל במקום direct - כמו שם האתר הוא רשם direck, לא סביר שאתר שמכבד את עצמו יפשל בפתיחת המייל שלו, וגם לא כ"כ הגיוני שיש לו סיומת פשוטה של gmail ולא סיומת עסקית.
פישינג פשוט :cautious:
לא יודעת אם קיימות הדרכות פישינג חינמיות כמו שהחברות הגדולות עושות לעובדים שלהם, אבל ממליצה ממש אם יש לכם אופציה לעבור הדרכה כזאת.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מספר הטלפון שמופיע במודעה שבקישור הוא 054-3811040
באתר מופיעות 24 מודעות של אותו מפרסם

מחשיד מאוד הניסוח "המוצר מגיע מורכב"...

1703028257038.png

נערך לאחרונה ב:

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מספר הטלפון שמופיע במודעה שבקישור הוא 054-3811040
באתר מופיעות 24 מודעות של אותו מפרסם

מחשיד מאוד הניסוח "המוצר מגיע מורכב"...

צפה בקובץ המצורף 1528609
מקלדת Korg PA700 Professional Arranger 100% מובטח משלוח מהיר 100% תמיכה לאחר המכירה מובטחת 100% מובטח מוצר מקורי/אותנטי 100% אחריות מפעל מובטחת המוצר מגיע מורכב, עם משלוח אקספרס ל-5 ימים דוא"ל ליצירת קשר:- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> מספר ווטסאפ: +972532613927

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי אורגנית במצב חדש למכירה!
אם את רוצה יכולה לפנות אלי בפרטי

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הוא היה מוכר אמיתי איך הוא יכול לסמוך על קונים שהוא לא מכיר שישלמו 50% מראש ואת השאר רק אחרי שיקבלו את המוצר? מי אמר שהם באמת ישלמו את ה50% הנוספים?

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

חיפוש קצר של כתובת המייל שלו בגוגל:
שימי לב איך הוא מוכר גם עגלות דונה, עגלות בוגבו...
בקיצור נוכל
קרה לי גם פעם , פניתי להנהלת האתר הם התקשרו אלי והורידו את כל הפירסומים של אותו אדם.
כדאי לפנות בצור קשר להנהלה של האתר , שיורידו את הפירסומים שלו כדי שאנשים תמימים לא יפלו בפח

shali

משתמש מקצוען
נווכל
כמעט נפלתי איתו על בוגבו
בדיוק כמו שאמרת אותו אתר
ואותו התכתבות עילגת והוא טוען שהוא מארה"ב
והוא מביא לך קישור הכי "אמין" לאתר וכו'

לא להיות פרייארים
חלאאאאס

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
ואפשר גם להעביר לו מתן בסתר כמה אלפים
בצורה שהוא לא ירגיש שהוא נזקק
ועל הדרך אולי גם לקבל אורגנית.
נשמע עסקה מטורפת, גם לעזור לנוכל אומלל וחסר ישע (כנראה הוא פליט מעזה שברח לארה"ב ומקבל אורגניות בזול מאונר"א - מותר גם לדון לכף זכות:LOL:) וגם אולי לקבל אורגנית.
אני חושב שכדאי ללכת על זה, מי שלא הולך על זה הוא פשלן והוא עושה את טעות חייו.
אגב, אפשר לצרף אותי לממליצים שלו, הוא כנראה מאד ישמח לצטט אותי.
זה כמעט מזכיר את הגר צדק שנכד של הבעש"ט או את הקבצן האומלל שאשתו אלמנה ובניו יתומים.
אם לא הייתי מספיק ברור תנו לי עצות לשיפור.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה כמעט מזכיר את הגר צדק שנכד של הבעש"ט
אגב, סתם הערה שלא קשורה, לא צריך להאמין אבל יש לנו ידיד גר צדק שיש לו ידיד שהוא צאצא של הבעש"ט והוא גר צדק.
וזה אמת. זה הזוי.

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
אגב, סתם הערה שלא קשורה, לא צריך להאמין אבל יש לנו ידיד גר צדק שיש לו ידיד שהוא צאצא של הבעש"ט והוא גר צדק.
וזה אמת. זה הזוי.
סתם מעניין אם תוכל להסביר איך זה קרה (אם אתה יודע בכלל).
אבל הבדיחה המדוברת היא לא על צאצא אלא על נכד במובן הפשוט ביותר של המילה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה