דרוש מידע אולי אני האחרונה שלא הבינה, אז תסבירו לי

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אני ממש מודה לך שאין לך בעיה שאני מחליט להרויח.
נכון, יש לי חשיבה עסקית. כי יש לי חמישה ילדים להאכיל בבית.
את אתר פרוג הקמתי בשנת 2007, ולמשך 13 שנים עד לשנת 2020 לא הרווחתי אגורה שחוקה מהאתר, האתר היה הפסדי לחלוטין.

אמנם זה קצת עזר לי עם הזמן לפרסם קורסים בבית פרוג, אבל כל בר דעת שישב איתי לאורך כל התקופה וכל יועץ עסקי ידע להוכיח לי שההוצאות המרובות על תפעול ותחזוק האתר לא שוים את זה אל מול הפרסום הרגיל בעיתונות. מה גם שחלק ניכר מהתלמידים לאורך השנים הם מתחילים את דרכם המקצועית ואינם מכירים את אתר פרוג.

שנים שהסתובבתי כאן בתחושה של "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש", ראיתי את שיתופי הפעולה שאנשים עושים כאן, מוצאים אנשים מקצוע, מפרסמים את עצמם, ורק שמחתי מכך והייתי מאושר מהעובדה שאני חלק מהדבר הזה.

אני לא מבין למה, אני צריך להתבייש להגיד שיש כאן חשיבה עסקית. האם בעל המכולת מתחת הבית שלך מתבייש בזה שהוא מנסה להויח מהביסלי שהוא מוכר לך?

אז לראשונה אני אוזר אומץ ואומר כאן ללא בושה: כן אני חיים דיקמן, בן של יצחק ורבקה דיקמן מנסה להתפרנס מהאתר שהקמתי בעמל רב ולהביא כלכלה לביתי, ולתפארת...

ולענין האיצטלא הרוחנית, מי שיודע את ההיסטוריה ומי שקרוב אלי יודע היטב את השתלשלות הדברים.
האתר נשמר מכל משמר רוחני, לאחר חג הפסח קיבלתי פניה מהרב ברוך סלוויצ'יק היקר שהינו בין מקבלי ההחלטות הרוחניות של נטפרי, הם דרשו שנחסום את ההודעות הפרטיות בשל העובדה שלמרות שבהודעות הפרטיות יש אפשרות לדווח על תוכן שלילי, עדיין אנשים משתפים שם מיילים וממשיכים תכתובות במייל.

הפשרה היתה שאם זה לצורך עסקי, ואדם יודע שהוא מזוהה לגמרי עם טלפון ואפי' כ.אשראי אין מקום לחשש.
הרעיון היה יחד עמם ועם רבנים נוספים שהיו מעורבים בתהליך.

מאותו רגע הבנתי וכך כתבתי גם באתר, שאם זה נדרש ברמה הרוחנית והפניה מגיעה מהרבנים לשם שמים, זאת הזדמנות עסקית גם עבורי לנסות להתפרנס מפרוג. כן, עסקי. זה אתר עסקי למי שרוצה להשקיע בתוספות עסקיות, בליצור קשרים עסקיים, בפרסום עבודותיו.

אגב, אני צריך להתנצל בהחלטתי זו? אסור לי לנסות להתפרנס מאתר שלי שהקמתי לפני למעלה מעשור? מישהו כאן יודע באיזה היקפים כספיים השקעתי באתר הזה בכלל?
ואוו.
לא מתאים לך להיפגע.
ובטח לא התכוונתי לכך.
אדרבה אני חושב ותמיד אומר כאן,
שיש לנו כולנו הרבה הכרת הטוב.
הטענה היחידה היא רק על הדרך,
אל תתלו את זה בענין רוחני.

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
את אתר פרוג הקמתי בשנת 2007, ולמשך 13 שנים עד לשנת 2020 לא הרווחתי אגורה שחוקה מהאתר, האתר היה הפסדי לחלוטין.

אמנם זה קצת עזר לי עם הזמן לפרסם קורסים בבית פרוג, אבל כל בר דעת שישב איתי לאורך כל התקופה וכל יועץ עסקי ידע להוכיח לי שההוצאות המרובות על תפעול ותחזוק האתר לא שוים את זה אל מול הפרסום הרגיל בעיתונות. מה גם שחלק ניכר מהתלמידים לאורך השנים הם מתחילים את דרכם המקצועית ואינם מכירים את אתר פרוג.

שנים שהסתובבתי כאן בתחושה של "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש", ראיתי את שיתופי הפעולה שאנשים עושים כאן, מוצאים אנשים מקצוע, מפרסמים את עצמם, ורק שמחתי מכך והייתי מאושר מהעובדה שאני חלק מהדבר הזה.

אני לא מבין למה, אני צריך להתבייש להגיד שיש כאן חשיבה עסקית. האם בעל המכולת מתחת הבית שלך מתבייש בזה שהוא מנסה להויח מהביסלי שהוא מוכר לך?

אז לראשונה אני אוזר אומץ ואומר כאן ללא בושה: כן אני חיים דיקמן, בן של יצחק ורבקה דיקמן מנסה להתפרנס מהאתר שהקמתי בעמל רב ולהביא כלכלה לביתי, ולתפארת...

ולענין האיצטלא הרוחנית, מי שיודע את ההיסטוריה ומי שקרוב אלי יודע היטב את השתלשלות הדברים.
האתר נשמר מכל משמר רוחני, לאחר חג הפסח קיבלתי פניה מהרב ברוך סלוויצ'יק היקר שהינו בין מקבלי ההחלטות הרוחניות של נטפרי, הם דרשו שנחסום את ההודעות הפרטיות בשל העובדה שלמרות שבהודעות הפרטיות יש אפשרות לדווח על תוכן שלילי, עדיין אנשים משתפים שם מיילים וממשיכים תכתובות במייל.

הפשרה היתה שאם זה לצורך עסקי, ואדם יודע שהוא מזוהה לגמרי עם טלפון ואפי' כ.אשראי אין מקום לחשש.

מאותו רגע הבנתי וכך כתבתי גם באתר, שאם זה נדרש ברמה הרוחנית והפניה מגיעה מהרבנים לשם שמים, זאת הזדמנות עסקית גם עבורי לנסות להתפרנס מפרוג. כן, עסקי. זה אתר עסקי למי שרוצה להשקיע בתוספות עסקיות, בליצור קשרים עסקיים, בפרסום עבודותיו.

אגב, אני צריך להתנצל בהחלטתי זו? אסור לי לנסות להתפרנס מאתר שלי שהקמתי לפני למעלה מעשור? מישהו כאן יודע באיזה היקפים כספיים השקעתי באתר הזה בכלל?
כל מילה זהב!!!!
ולתשומת לב המתלוננים-
מביאים לכם משהו בחינם, אתם יכולים להנות ממנו.
תסכימו איתי שמי שהשקיע מכספו במשך כ"כ הרבה שנים, מותר לו להרוויח משהו?
זה לא על חשבונכם, אתם בהחלט לא חייבים לעשות פרימיום.
ולכל הקופצים - אין לי פרימיום.

נערך לאחרונה ב:

הנורמלי

משתמש פעיל

האשכול התחיל בדיון ענייני וברצון אמיתי להבין את הנעשה, מעבר לשינויים שנעשו בכל החודשים האחרונים שכבר נפתחו וננעלו עליהם אין ספור אשכולות תגובות והבנות!
בהחלט זכותך ויתרה מכך חובתך להתפרנס !
אבל כמו שכבר אמרה כאן @cherry c שהנושא הוא בהתייעלות הכלכלית שהיא לא הייתה מובנה בחלק של מכירה השכרה וכו'
ובעניין הזה גם אותנו המשתמשים שאינם מנויים זה משגע כי אתה רואה מודעה רוצה להכנס אבל לא יכול

ועל זה היה הדימוי של @cherry c לפרסום חזק בתשלום !

לא קבלנו על כך מענה!
וחבל לגרור את @prog לחלק האישי לא זה העניין!!!
הפוך תרוויחו בגביית תשלום מאלו שרוצים לפרסם את דירתם וכד'

בכל מקרה מי שעוקב אחרי המודעות הללו כבר יצרו שם פתרונות של מייל וטלפון בגוף ההודעה ....

ושוב תודה אמיתית וכנה ל @prog על האתר תפעולו ותפקודו!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
@prog ממש סליחה.
אני לא יודעת למה לקחת את זה למקום מתגונן.
באמת מישהו פה כתב הודעה לא במקום, וקצת ילדותי לחשוב שהאתר לא אמור להרויח.
(כנראה בגלל סמיכות השינויים, יש כאלו שתולים את זה בזה)

אתה לא צריך להסתיר ולו לרגע שאתה רוצה להרויח פה. זה לגיטימי ומתבקש. למה להכנס לזה בכלל?
אני בשוק שעד 2020 לא הרווחת מהאתר עם עשרות אלפי כניסות בחודש אם לא יותר. משהו פה לא הגיוני, אבל מקווה שזה יתוקן ורק האתר יפרנס אותך יפה. ואם לא אתה צריך לקחת קורס בעשית כסף באינטרנט
למשל https://danielzrihen.co.il/website-monetization/

שנית, אני פתחתי את ההודעה נטו כדי לתת לך עצת לייעול והעלאת ההכנסות שלך. כפי שאני חושבת שיעזור לך.
ממש לא בקטע להתבכין.
במצב הנוכחי פחות משתלם ונחמד להיות פרימיום, ורק על זה שיש אפשרות לפרסם מודעות לוח יכול להכניס לך את כל הענף של מתווכים חרדים למשל שיקנו פרימיום בשביל לפרסם מודעה, שתתן להם חשיפה לאלפי משתמשים חרדים.
בקיצור אני חושבת שהוסבר פה באשכול שיש צורך להפריד בין דרושים ליד 2.

ורק העצה הזו תכניס לך עוד משתמשי פרימיום, תרויח, תהנה, מאחלת לך מכל הלב.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
איזו הזיה, כמנהל האתר לא ידועה לי שלמנויי פרימיום משלוח הודעה או צור קשר זה דרך האיזור האישי, זה משהו חדש? כי לי לא ידוע על כך.
זה לא נכון.
ואצטט מנוי פרימיום: ממש לא אפשר לרחף מעל המשתמש

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"ה יש כאן באתר אלפי מנויי פרימיום אנשי מקצוע מעולים

פרסום מודעה הינה חינם, וכל אחד יכול לפרסם, גם אם אינו מנוי פרימיום.
בכדי ליצור קשר עם המפרסם לצורך קבלת משרה או פרוייקט צריך להיות מנוי בעלות זניחה של פחות משקל ליום.
שאלות נוספות?
עצם המשא ומתן עם בעלים של מוצר מה הוא אמור לעשות עם המוצר שלו, לפי כאבי הבטן של המתלונן, זה טיפשי לא מוסרי ומגוחך מכל זווית ראיה.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
לא הבנתי מילה.
משתמשי פרימיום יכולים לשלוח הודעה אישית לכל משתמש, וכן ליצור קשר עם מפרסמי מודעה מכל סוג באופן נוח וקל .
אכן.
ולא רק דרך האזור האישי, ולא שום שטות אחרת.
באופן נוח וקל. פשוט לרחף מעל המשתמש

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

פעם שמעתי משפט חכם ''מה אכפת לך אם השני מרוויח ממה שאתה נהנה באמת, אחרי הכל מה שבאמת חשוב זו ההנאה שלך ולא הרווח שלו''
משתדלת לחשוב בכיוון הזה תמיד. זה רק פותח עולמות חדשים.
עסקי או ריווחי או מה שלא יהיה אותי אישית זה לא מעניין. ולא הבנתי בכלל למה היה צריך להיכנס עד כדי כך?
אם יש עניין ורצון להבין או להציע התנהלות מסוימת אפשר לדבר ישר ולעניין ולא ללכת סחור סחור ולהכנס למקומות שאין צורך בהם.
אשכול שמתחיל ממצפון הארץ ונגמר בדרום אמריקה זה אחד הדברים המרגיזים כאן יש לציין.

@prog (לא ידעתי שזה אתה וזו ההזדמנות להודות)
תודה על היוזמה המבורכת ובהצלחה בהמשך! על הדברים טובים לא צריך להתנצל..

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
דיברו פעם על קרוב למיליון שקלים במשך השנים. זה בלתי נתפס.
מהרבה תגובות שנשמעו כאן בפורום, עלה בעייתיות שנוצרה מההודעות הפרטיות, ולכן עם כל הקושי בדבר, עצם זה שאדם השולח הודעה פרטית יודע שיש אפשרות לזהות אותו, במקרה של הטרדה וכדו', זה מוריד את הסיכון הגדול שיש בהודעות פרטיות.
לכך מלבד מה שזכותו המלאה של מנהל האתר להתפרנס, יש בזה ענין רוחני, שכמה שזה מעצבן, אבל אין ברירה.
יש לי רעיון שיציע חבילה בסיסית בתשלום חודשי מזערי, כך יוכלו לאפשר הודעות פרטיות ע"פ פרטי האשראי ואפי' להשית קנס על התנהלות בעייתית. וגם לאפשר גישה לכל המנויים הבסיסיים ללוח יד 2 חרדי המוצלח ביותר שקיים.
מה גם ש3 שקלים לחודש כפול נניח 4000 מנויים שלא רואים צורך לרכוש מנוי פרימיום, זה רווח נאה.
פעילות עסקית כמו תיקיית עבודות ופיצ'רים נוספים ישארו בחבילת הפרימיום.
גם מחיר הפרסום יעלה עם הכפלה של כמות המנויים בדומה להפרש בין עיתון חינמי לעיתון עם מנויים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה