דרוש מידע אולי אני האחרונה שלא הבינה, אז תסבירו לי

הנורמלי

משתמש פעיל
עיני רואה ולא כלה.
רק שואלת האם היית משלמת כסף כדי להכניס הביתה פרסום חזק..
כי אני לא.
ברור שבחיים לא!! בקושי בחינם יש לנו כוח
אבל נראה לי שבסוף כל השרשור הרעיון של פרוג הובן ביחס אנשי מקצוע - דרושים וכד' שלהם עדיף לקבל לקוחות ששלמו דמי מנוי (למרות שבאופן אישי גם זה לא נראה לי כ"כ רווחי למפרסם, אבל בהחלט אפשר להבין את פרוג)
אבל ביחס למודעות לוח דירות מכירה והשכרה, יד 2, וכדו' שזה מגוחך שכדי לראות צריך לשלם (למרות שבישא ברכה אכן זה עובד כך אבל שם זה אחרי שאתה יודע בברור ובאופן ממוקד מה בדיוק מציעים לך) ובחלק הזה ניהול האתר אכן הודו שיבדקו שוב
מחכים לשינוי!

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אם המפרסם יכתוב בגוף ההודעה דרכים ליצירת קשר, זה יכול לפתור את הנושא.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שוב, עדיין לא הבנת.
אם תפרסמי דרוש איש מקצוע טוב לא יעלה לך כסף, לא דיברתי על זה.

הגדלת ההכנסות הינה לאלפי מנויי פרימיום מקצוענים, שיוכלו להציע את עצמם עבורך ועבור דורשי עבודה נוספים, ובכך יוכלו להגדיל הכנסותיהם.
לא נכון
בעבר כשחיפשתי איש מקצוע מהתחום שמסתובבים פה הרבה, הייתי מקבלת המון פניות.
היום בודדים, וגם זה רק באמצעות כניסה לאיזור האישי, שאין לי כל כך מושג איך זה נעשה בפועל.
בקיצור, מפחית חוית משתמש.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
לא נכון
היום בודדים, וגם זה רק באמצעות כניסה לאיזור האישי, שאין לי כל כך מושג איך זה נעשה בפועל.
שני צדדים למטבע.
באותה מידה יתכן שעדיף שפנייה תתאפשר רק למנויי פרימיום.
אם את מפרסמת 'דרוש מעצב גרפי' נניח.
רק מנויי פרימיום יכולים לפנות אליך. לא כל ניק שזה עתה נכנס לפורום ובטוח שהוא יודע לעצב מדהים בפאוור פוינט.
בקיצור, חווית משתמש אופטימלית.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נכון
איזו הזיה, כמנהל האתר לא ידועה לי שלמנויי פרימיום משלוח הודעה או צור קשר זה דרך האיזור האישי, זה משהו חדש? כי לי לא ידוע על כך.

ואגב, אני מתעקש בזכות לטעון שאני דובר אמת, וכי הפניות נעשו איכותיות יותר, ומחפשי אנשי מקצוע רק מברכים על כך.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
עיני רואה ולא כלה.
רק שואלת האם היית משלמת כסף כדי להכניס הביתה פרסום חזק..
כי אני לא.
הדוגמא אינה קשורה לחלוטין, ואפילו על גבול הדמגוגיה, את לא משלמת כסף להכניס את פרוג הביתה, את משלמת כסף על שירותי פרימיום.
פרוג אינו מקומון שמביא רק פרסום לגולשיו, אלא הרבה מעבר לכך. והוא גם מוכר אפשרויות עסקיות במחירים זולים למי שמעוניין, זה לא תנאי חובה למשתמשים. אלו תוספות בתשלום, מודל שקיים בהרבה מאד פלטפורמות בעולם.
בתקווה להבנה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
הדוגמא אינה קשורה לחלוטין, ואפילו על גבול הדמגוגיה, את לא משלמת כסף להכניס את פרוג הביתה, את משלמת כסף על שירותי פרימיום.
פרוג אינו מקומון שמביא רק פרסום לגולשיו, אלא הרבה מעבר לכך. והוא גם מוכר אפשרויות עסקיות במחירים זולים למי שמעוניין, זה לא תנאי חובה למשתמשים. אלו תוספות בתשלום, מודל שקיים בהרבה מאד פלטפורמות בעולם.
בתקווה להבנה.
עוד לא מובן שאני ושאר הגולשים מדברים על מודעות שלא קשורות לחיפוש עבודה או תוצר?
בנוגע לזה, תקח כמה כסף שאתה רוצה.

בנוגע לפרסום יד שניה/דירות וכולי, אין שום טעם, המוכר יותר מחפש את הקונים, ולכן הוא צריך לשלם... בדיוק כמו בפרסום חזק.
אבל גם אם תמשיכו לקחת כסף, אין לי בעיה עם זה. ממילא גם בנושא הזה מעולם לא נעזרתי בפורום, עוד לפני דמי המנוי.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
לי אין בעיה שהנהלת פרוג החליטה להרוויח.
זו זכותם המלאה למנף רווחים.
מפריע לי, ואפילו קצת מעצבן...
שלוקחים ענין עסקי, ותולים בו ענין רוחני.
במשך שנים זה לא עלה כלום,
כביכול במסווה של בעיות רוחניות עצרו את האפשרות של הודעות פרטיות,
ואז מצאו פיתרון לבעיה הרוחנית של מני פרימיום.
ככה לא בונים חומה.

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הובהר פה כבר שחסימת ההודעות הפרטיות היתה דרישה של הגוף המסנן.
ההגבלה למנויי פרימיום בלבד מנפה משועממים וכדו' ומותירה את האפשרות הזו פתוחה רק לאנשים שהזדהו ברמה כזו או אחרת וגם שהם לא משועממים שבאו לרגע אלא לרוב אנשים שמחפשים דברים רציניים באתר.

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לא יודע מי זה הגוף המסנן.
לא הבנתי את הטיעון, ככה נכתב מפורש ע"י ניהול האתר (כנראה הכוונה לנטפרי)
יש לו הרבה דברים לסנן כאן לפני הודעות פרטיות שהם חסד עצום,
הודעות פרטיות הם גם חסד אבל גם פתח ומכשול עצום וכבר קרו דברים. מאד מוזר איך עד השינוי זה היה פתוח בצורה חופשית ועוד בסינונים הכי מחמירים.

(זה ממש פייסבוק חרדי לכל דבר.)

את המשוגעים אפשר להעיף.
לא נראה לי שכזה קל לתפוס בזמן את אותם משוגעים ולפעמים איחור או פספוס קטן יכול להיות מאוחר מידי.

בקיצור פוטנציאל הנזק עצום ותיקונו היה מתבקש - ומאידך אפשרות ההודעות הפרטיות נשארה. (אה, בעצם היא עולה כמה גרושים, אבל יש מצב שעדיף לשלם כמה גרושים אם התועלת היא להציל מכה נפשות מישראל.)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לי אין בעיה שהנהלת פרוג החליטה להרוויח.
זו זכותם המלאה למנף רווחים.
מפריע לי, ואפילו קצת מעצבן...
שלוקחים ענין עסקי, ותולים בו ענין רוחני.
במשך שנים זה לא עלה כלום,
כביכול במסווה של בעיות רוחניות עצרו את האפשרות של הודעות פרטיות,
ואז מצאו פיתרון לבעיה הרוחנית של מני פרימיום.
ככה לא בונים חומה.
אני ממש מודה לך שאין לך בעיה שאני מחליט להרויח.
נכון, יש לי חשיבה עסקית. כי יש לי חמישה ילדים להאכיל בבית.
את אתר פרוג הקמתי בשנת 2007, ולמשך 13 שנים עד לשנת 2020 לא הרווחתי אגורה שחוקה מהאתר, האתר היה הפסדי לחלוטין.

אמנם זה קצת עזר לי עם הזמן לפרסם קורסים בבית פרוג, אבל כל בר דעת שישב איתי לאורך כל התקופה וכל יועץ עסקי ידע להוכיח לי שההוצאות המרובות על תפעול ותחזוק האתר לא שוים את זה אל מול הפרסום הרגיל בעיתונות. מה גם שחלק ניכר מהתלמידים לאורך השנים הם מתחילים את דרכם המקצועית ואינם מכירים את אתר פרוג.

שנים שהסתובבתי כאן בתחושה של "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש", ראיתי את שיתופי הפעולה שאנשים עושים כאן, מוצאים אנשים מקצוע, מפרסמים את עצמם, ורק שמחתי מכך והייתי מאושר מהעובדה שאני חלק מהדבר הזה.

אני לא מבין למה, אני צריך להתבייש להגיד שיש כאן חשיבה עסקית. האם בעל המכולת מתחת הבית שלך מתבייש בזה שהוא מנסה להויח מהביסלי שהוא מוכר לך?

אז לראשונה אני אוזר אומץ ואומר כאן ללא בושה: כן אני חיים דיקמן, בן של יצחק ורבקה דיקמן מנסה להתפרנס מהאתר שהקמתי בעמל רב ולהביא כלכלה לביתי, ולתפארת...

ולענין האיצטלא הרוחנית, מי שיודע את ההיסטוריה ומי שקרוב אלי יודע היטב את השתלשלות הדברים.
האתר נשמר מכל משמר רוחני, לאחר חג הפסח קיבלתי פניה מהרב ברוך סלוויצ'יק היקר שהינו בין מקבלי ההחלטות הרוחניות של נטפרי, הם דרשו שנחסום את ההודעות הפרטיות בשל העובדה שלמרות שבהודעות הפרטיות יש אפשרות לדווח על תוכן שלילי, עדיין אנשים משתפים שם מיילים וממשיכים תכתובות במייל.

הפשרה היתה שאם זה לצורך עסקי, ואדם יודע שהוא מזוהה לגמרי עם טלפון ואפי' כ.אשראי אין מקום לחשש.
הרעיון היה יחד עמם ועם רבנים נוספים שהיו מעורבים בתהליך.

מאותו רגע הבנתי וכך כתבתי גם באתר, שאם זה נדרש ברמה הרוחנית והפניה מגיעה מהרבנים לשם שמים, זאת הזדמנות עסקית גם עבורי לנסות להתפרנס מפרוג. כן, עסקי. זה אתר עסקי למי שרוצה להשקיע בתוספות עסקיות, בליצור קשרים עסקיים, בפרסום עבודותיו.

אגב, אני צריך להתנצל בהחלטתי זו? אסור לי לנסות להתפרנס מאתר שלי שהקמתי לפני למעלה מעשור? מישהו כאן יודע באיזה היקפים כספיים השקעתי באתר הזה בכלל?

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
מה הבעיה בפייסבוק חרדי?
עדיף שחרדים יהיו בפייסבוק החרדי מאשר בפייסבוק הרגיל.
פייסבוק חרדי הכוונה שהוא גם פתוח לכל נער משועמם שאבא שלו צורך אינטרנט, ומה יעשה הבן ולא יחטא כשהוא מוצא את עצמו בפייסבוק עם אפשרות ליצירת קשרים 'פרטיים' עם כל מי שהוא רק רוצה,
בשביל מה אנחנו מתנזרים מפייסבוק רק בגלל שיש שם חילונים?

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
את אתר פרוג הקמתי בשנת 2007, ולמשך 13 שנים עד לשנת 2020 לא הרווחתי אגורה שחוקה מהאתר, האתר היה הפסדי לחלוטין.

אמנם זה קצת עזר לי עם הזמן לפרסם קורסים בבית פרוג, אבל כל בר דעת שישב איתי לאורך כל התקופה וכל יועץ עסקי ידע להוכיח לי שההוצאות המרובות על תפעול ותחזוק האתר לא שוים את זה אל מול הפרסום הרגיל בעיתונות. מה גם שחלק ניכר מהתלמידים לאורך השנים הם מתחילים את דרכם המקצועית ואינם מכירים את אתר פרוג.

שנים שהסתובבתי כאן בתחושה של "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש", ראיתי את שיתופי הפעולה שאנשים עושים כאן, מוצאים אנשים מקצוע, מפרסמים את עצמם, ורק שמחתי מכך והייתי מאושר מהעובדה שאני חלק מהדבר הזה.

אני לא מבין למה, אני צריך להתבייש להגיד שיש כאן חשיבה עסקית. האם בעל המכולת מתחת הבית שלך מתבייש בזה שהוא מנסה להויח מהביסלי שהוא מוכר לך?

אז לראשונה אני אוזר אומץ ואומר כאן ללא בושה: כן אני חיים דיקמן, בן של יצחק ורבקה דיקמן מנסה להתפרנס מהאתר שהקמתי בעמל רב ולהביא כלכלה לביתי, ולתפארת...

ולענין האיצטלא הרוחנית, מי שיודע את ההיסטוריה ומי שקרוב אלי יודע היטב את השתלשלות הדברים.
האתר נשמר מכל משמר רוחני, לאחר חג הפסח קיבלתי פניה מהרב ברוך סלוויצ'יק היקר שהינו בין מקבלי ההחלטות הרוחניות של נטפרי, הם דרשו שנחסום את ההודעות הפרטיות בשל העובדה שלמרות שבהודעות הפרטיות יש אפשרות לדווח על תוכן שלילי, עדיין אנשים משתפים שם מיילים וממשיכים תכתובות במייל.

הפשרה היתה שאם זה לצורך עסקי, ואדם יודע שהוא מזוהה לגמרי עם טלפון ואפי' כ.אשראי אין מקום לחשש.

מאותו רגע הבנתי וכך כתבתי גם באתר, שאם זה נדרש ברמה הרוחנית והפניה מגיעה מהרבנים לשם שמים, זאת הזדמנות עסקית גם עבורי לנסות להתפרנס מפרוג. כן, עסקי. זה אתר עסקי למי שרוצה להשקיע בתוספות עסקיות, בליצור קשרים עסקיים, בפרסום עבודותיו.

אגב, אני צריך להתנצל בהחלטתי זו? אסור לי לנסות להתפרנס מאתר שלי שהקמתי לפני למעלה מעשור? מישהו כאן יודע באיזה היקפים כספיים השקעתי באתר הזה בכלל?
כל מילה מילה.
מחזיקים אצבעות.
בהצלחה!

מישהו מהצפון

משתמש פעיל
כל הכבוד לך שסוף סוף אזרת אומץ והחלטת להרוויח.
אגב, עשית את זה מחושב ונכון.

ססגונית

משתמש פעיל

דבר ראשון באמת מותר וחובה לומר תודה ענקית
כי גם למי שלא צריך את האתר ברמה המקצועית, ולכן אינו משלם דמי הפרימיום, עדיין יש לו המון אפשרויות להיעזר באתר.

מהרבה תגובות שנשמעו כאן בפורום, עלה בעייתיות שנוצרה מההודעות הפרטיות, ולכן עם כל הקושי בדבר, עצם זה שאדם השולח הודעה פרטית יודע שיש אפשרות לזהות אותו, במקרה של הטרדה וכדו', זה מוריד את הסיכון הגדול שיש בהודעות פרטיות.
לכך מלבד מה שזכותו המלאה של מנהל האתר להתפרנס, יש בזה ענין רוחני, שכמה שזה מעצבן, אבל אין ברירה.

ואולי כפי שאתם רואים שאין כאן הליכה של ראש בקיר, אלא בהחלט רצון לשמוע, כפי שראינו שמנהל האתר מוכן לבדוק את ענין יד שניה וכדו', אולי גם ניתן להציע לבחון את נושא הודעות הפרטיות שיהי' ניתן לשלוח הודעה פרטית תמורת תשלום חד פעמי, או כרטיסיה של הודעות, למי שאינו רוצה להתחייב למנוי פרטי, אך לעיתים צריך מידע חשוב.

ושוב פעם תודה ענקית

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אולי גם ניתן להציע לבחון את נושא הודעות הפרטיות שיהי' ניתן לשלוח הודעה פרטית תמורת תשלום חד פעמי, או כרטיסיה של הודעות, למי שאינו רוצה להתחייב למנוי פרטי, אך לעיתים צריך מידע חשוב.
@ססגונית זה רעיון מקורי.
וגם נכון לדעתי.
מה אתה אומר ?
@prog
תשאל את נטפרי או את הרב ברוך סולוביציק.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ב"ה יש כאן באתר אלפי מנויי פרימיום אנשי מקצוע מעולים

פרסום מודעה הינה חינם, וכל אחד יכול לפרסם, גם אם אינו מנוי פרימיום.
בכדי ליצור קשר עם המפרסם לצורך קבלת משרה או פרוייקט צריך להיות מנוי בעלות זניחה של פחות משקל ליום.
שאלות נוספות?
זה עלול לגרום לטרולים להצמיד אליהם את ה'פרימיום' הנחשק :(

יש לי רעיון מסויים בעניין. @ניהול האתר?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אפרט פה:
יש הבדל בין "דרושים" שמחפשים אנשי מקצוע, לבין השכרות, מכירות ויד שניה.
מדור הדרושים - אמור להיות חסום אך ורק למשתמשי פרימיום, וזה מובן לגמרי גם למה.

השכרות, מכירות ויד שניה - השאלה מי מפרסם ומי קורא. תמיד יכול להיות טרול שמנסה. חשבתי, שאפשר לקדם סינון כספי: מי שמפרסם מודעה יצטרך לשלם (אלא אם כן הוא פרימיום) סכום סמלי, וכנ"ל - מי שרוצה לפתוח מודעה. התשלום יהיה מינימלי, אבל יסנן פניות פחות רלוונטיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה