דרוש מידע אוזניות בלוטוס לניהול שיחות

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
מחפש אוזניות בלוטוס לקניה כאן בארץ{זה דחוף לי אפי' להיום, כך שאין ל זמן להזמין מחו"ל} חשוב לי מאוד שישמעו אותי טוב ולא בערך וכמובן שגם אני ישמע... וכן למוזיקה איכותית.
אשמח לכל המלצה מנסיון אישי! איזה חברה? ואיפה קונים בארץ...
תודה מראש.

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מכשירים של ג'ברה סדרת TALK מדגם 15 ומעלה
הם איכותיים
מעולים לשיחות
טובים גם במוזיקה
וגם הסדרה של דמויי האיירפודס - elite
לא זולים אבל שוים כל שקל לדעתי.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
JBL TWAS25
זה מה שיש לי. טובות ממש ונוחות!
קניתי אותם בעזריאלי כום הגיע תוך כמה ימים.
אין לי כל כך ניסיון בשיחות כי אני פחות מדברת דרכם אבל בשירים-------- תותחיות!!!!

י.ג

משתמש חדש
מישהו יודע על דגם בלוטוס שמתאים ספציפית לc2?
ניסיתי עד עכשיו כמה וכמה סוגים ובהכל היה שמע מזעזע!

להתייעל עם אקסל

משתמש רשום
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה