דרוש מידע אוזניות בלוטוס ליאנג

לינאר

משתמש רשום
יש למישהו ניסיון עם אוזניות בלוטוס שמצליחות להתחבר ליאנג ?
מה שחשוב לי שיהיו סיליקון כי אחרת הם נופלות לי מהאוזן, איכותיות בשמע כמובן ומחיר שפוי.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מעולם לא נתקלתי באוזניות שלא מתחברות ליאנג...
גם החדישות ביותר וגם המיושנות ביותר
ואני מחזיק יאנג כבר 8 שנים

לינאר

משתמש רשום
מעולם לא נתקלתי באוזניות שלא מתחברות ליאנג...
גם החדישות ביותר וגם המיושנות ביותר
ואני מחזיק יאנג כבר 8 שנים
אז אני יספר לך שלא רק לבלוטוס יש לו בעיה להתחבר, אלא גם אוזניות חוט לא לכולן הוא מתחבר.
אני שואלת את זה אחרי שקניתי אוזניות יקרות ובסוף הן לא התחברו לי וכשחזרתי לחנות הוא לא הסכים לקחת אחריות כי זה פלא' כשר ולא קולט את כל האוזניות (לטענת המוכר).
אז לפני שאני הולכת לקנות שוב אני רוצה לדעת אילו אוזניות מתחברות בוודאות.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אז אני יספר לך שלא רק לבלוטוס יש לו בעיה להתחבר, אלא גם אוזניות חוט לא לכולן הוא מתחבר.
אני שואלת את זה אחרי שקניתי אוזניות יקרות ובסוף הן לא התחברו לי וכשחזרתי לחנות הוא לא הסכים לקחת אחריות כי זה פלא' כשר ולא קולט את כל האוזניות (לטענת המוכר).
יש לכם כנראה בעיה במכשיר...
עברתי כבר שלוש מכשירים ובכולם כל האוזניות עבדו "פיקס"!

05 תקשורת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מנסיוני מר @ליטאי פשוט צודק
גם באוזניות החוטיות,
וגם בבלוטוסים. יאנג מתחבר חלק ל99% מהבלוטוס

לינאר

משתמש רשום
יש לכם כנראה בעיה במכשיר...
עברתי כבר שלוש מכשירים ובכולם כל האוזניות עבדו "פיקס"!
אין לי בעיה במכשיר כי את האוזניות שלא עבדו לי ניסיתי על MTK של מישהו אחר והן גם כן לא עבדו (אני כן שמעתי בהן אבל בצד השני לא שומעים אותי)
והמוכר אמר לי שזה בגלל הפלא' הכשר
מנסיוני מר @ליטאי פשוט צודק
גם באוזניות החוטיות,
וגם בבלוטוסים. יאנג מתחבר חלק ל99% מהבלוטוס
לא יודעת מה לומר, יש לי חברה נוספת עם יאנג שגם לה לא כל האוזניות עבדו

בכל אופן אשמח לשמוע במה אתם משתמשים...

עבודה ברגע

משתמש פעיל
יש לי משהו שקניתי ליאנג שהיה לי בזמנו אחרי שהתאכזבתי אין ספור פעמים משלל בלוטוסים שונים עד שהגעתי למילה האחרונה ב -450 ש"ח אין סיכוי שהצד השני בשיחה שואל אותך אפילו פעם אחת מה... אתה נשמע מצוין ושומעים אותך מצוין...
{קניתי את זה אז כי עבדתי בתור איש מכירות... כרגע זה שוכב לי בארון בחוסר מעש אם אתה רוצה אני ימכור לך אותו ב - 250 ש"ח המצב שלו ממש כחדש ואגב הוא עם סיליקון...}

לינאר

משתמש רשום
יש לי משהו שקניתי ליאנג שהיה לי בזמנו אחרי שהתאכזבתי אין ספור פעמים משלל בלוטוסים שונים עד שהגעתי למילה האחרונה ב -450 ש"ח אין סיכוי שהצד השני בשיחה שואל אותך אפילו פעם אחת מה... אתה נשמע מצוין ושומעים אותך מצוין...
{קניתי את זה אז כי עבדתי בתור איש מכירות... כרגע זה שוכב לי בארון בחוסר מעש אם אתה רוצה אני ימכור לך אותו ב - 250 ש"ח המצב שלו ממש כחדש ואגב הוא עם סיליקון...}
אפשר תמונה?
ויש סיליקונים להחלפה?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איזה דגם?

orti

משתמש חדש
שלום, אומנם עבר הרבה זמן מההודעה הזו, אבל רציתי לשאול אם האוזניות הללו במקרה עדיין רלוונטיות?
או שתוכלו להמליץ לי על משהו טוב אחר שאתם יודעים בוודאות שמתאים ליאנג 2 כשר (שאשמע טוב ושישמעו אותי טוב, ולא יתנתק החיבור באמצע שיחה)?
פשוט גם לי יש את אותה הבעיה: שאני לא מוצאת אוזניות בלוטוס טובות שמתאימות לפל' שלי, וזה ממש מתסכל...
אודה לתשובתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה