התייעצות אדם לא כ"כ בסדר שמתחפש לשדכן מטריד בטלפונים ולא עולים על זהותו חייבת לשתף!!!

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם!
זה התחיל בצורה תמימה ופשוטה למדי...
הייתי בשידוכים בגיל 25-30 , ערב אחד צלצלה שדכנית כהרגלה הציעה שידוך ובשל "גילי המופלג" היא מבקשת לחרוג מכללי הבירורים אצל אנשים כמקובל, אמרה: שכיוון שהמדובר בבחור עילוי מבחירי הישיבות בירושלים, וכיון "שהמסכן" מרוב שהוא לאה ועייף מתלאות השידוכים, בקשה תמימה יש לו : לשמוע את הנערה וזה מה שמסייע לו להתקדם לקראת פגישה....
לא היה נראה לי... אבל מי אני שאחליט??? אמרתי : נו טוב... בשביל בניית בית בישראל אעשה הכל... (אני נשואה ב"ה מאושרת...)
"הצדיק" צלצל ודיבר בלשונו החלקלקה, והפגין ידע עולם, למדנות וכו....
לא נשמע לי.... הריח לי גרוע ואפילו מסוכן!
הנוכל מצלצל רק מחסוי... מפלאפון טוקמן (זכור לטוב) תכף אספר לכם איך הגעתי למידע הזה....
צלצל שוב לקראת הערב...
צלצל למחרת ובנימוס השבתי שכנראה זה לא מתאים ולא בדיוק מה שאני מחפשת....
ומאז... פשוט מאז הבן אדם ממציא סיפורים על ימין ועל שמאל שהוא מארגון שידוכים... הוא מסייע לאנשים....
השד הזה הגיע לטלפון של אחותי הנשואה ואמר לה שיש לך אחות משוגעת צריכה פסיכיאטר לא מעוניינת להתחתן... השמיע קללות חירופים וגידופים....
סיפרתי לאחות אחרת על מה שקרה לי בימים האחרונים, היא עובדת בארגון גדול במרכז הארץ והיא מביעה תדהמה שבדיוק שתי בנות רווקות בארגון מספרות על אדם שמטריד... מתחפש "לבחור" או לשדכן... היא קישרה אותי איתן וממש עשינו הצלבות מידע של סגנון דיבור... קול... וכו' זה ממש תאם למה שעברתי אני....
הן- פנו למשטרה ופתחו נגדו תלונה...
מסתבר שהמדובר באדם גרוש (כנראה חי לבד) לא עושה דבר מלבד להחזיק טלפון ביד ו... להטריד....
אני לא פניתי למשטרה אני פניתי לארגון "השומרים" והם אלו שעלו על כך שהוא משוחח מטוקמן חסום וא"א לעלות על עקבותיו...
מאז... עברו ימים לא מעטים... הסיפור כאילו נשכח והיה נראה שהכל עבר הספקתי ב"ה להינשא ולהקים בית...
היום הוא שוב צלצל ודיבר שוב את השטויות שלו כרגיל...
אה, ושכחתי לציין בחורה אחת (מבין שתי אלה שציינתי) עשתה לו "תרגיל" וביקשה להיפגש איתו "כי זה נראה לה מתאים"...
הבן אדם "התאדה" מסר מספר שגוי.... ברח ונעלם...
באתי מעל גבי שורות אלו להתריע ולסייע לבנות תמימות שאם לאי מי קרה לה סיפור דומה או אפילו בסגנון...
בתחנונים שלא תמסור פרטים ובטח שלא טלפון...
ןלכן שדכניות יקרות שאתן עושות עבודת קודש , אנא זהירותכן!!!
כבדהו וחשדהו!
תכל'ס הוא ימשיך להתקשר אין לי מה לעשות
אם יש למישהו עיצה איך ניתן לסייע ולעזור אשמח!
בשורות טובות ולכולן בנקל אמן!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תעשי לו תרגיל. כשהוא יתקשר, תשוחחי איתו ואז תעשי את עצמך לוחשת למישהו (בקול מספיק רם כדי שהוא ישמע) ש"זה הוא, אני מושכת אותו בשיחה כדי שהמשטרה תאתר אותו". אני בטוחה שמרוב בהלה הוא ינתק ולא יתקשר יותר.

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה הבעיה לשאול אותה את מי היא הציעה ולפי זה לעלות על הטרדן
כן אין בעיה... היא אמרה שקוראים לו יצחק מאיר כהן.... כי גם עליה הוא עבד....
שיתפתי אותה היא אומרת שכנראה שגם היא נפלה ברשתו...

במקרה

משתמש מקצוען

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בחורה אחת (מבין שתי אלה שציינתי) עשתה לו "תרגיל" וביקשה להיפגש איתו "כי זה נראה לה מתאים"...
הבן אדם "התאדה" מסר מספר שגוי.... ברח ונעלם...

עִם נָבָר תִּתְבָּרָר וְעִם עִקֵּשׁ תִּתְפַּתָּל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה