התייעצות אבטלה

נצעד קדימה

משתמש רשום
אולי משהו יוכל לעזור לי,
אם פוטרתי לפני הקרונה והייתי זכאי לדמי אבטלה עד השמיני,
האם אקבל גם על החודש השמיני בעקבות הקרונה?
מה קורה במקרה של עבודה חדשה למס' שעות האם מפסידים לגמרי את הזכאות לאבטלה?

A052

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שכתוב כאן
אז הזכאות מוארכת אוטומטית.
וכל מה שמרוויחים מעבודה בחודשי אבטלה יורד מדמי האבטלה. כלומר אם אתם זכאים לדמי אבטלה של 6000 ש"ח והכנסתם מעבודה 3000, תהיו זכאים רק ל3000 אבטלה.
המדינה רוצה שיעבדו אבל יוצרת פרדוקס שאנשים יעדיפו להישאר בבית...

נצעד קדימה

משתמש רשום
לפי מה שכתוב כאן
אז הזכאות מוארכת אוטומטית.
וכל מה שמרוויחים מעבודה בחודשי אבטלה יורד מדמי האבטלה. כלומר אם אתם זכאים לדמי אבטלה של 6000 ש"ח והכנסתם מעבודה 3000, תהיו זכאים רק ל3000 אבטלה.
המדינה רוצה שיעבדו אבל יוצרת פרדוקס שאנשים יעדיפו להישאר בבית...
העניין שלא מדובר בחודשי אבטלה היות וסיימתי את הזכאות לאבטלה,
מה יקרה במצב שיוציאו אותי לחל"ת? אמשיך לקבל כמקודם?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי מה השאלה.
מה מצבכם התעסוקתי כעת? ומה אתם שואלים?

נצעד קדימה

משתמש רשום
כרגע מבוטל, מקבל אבטלה (היות ואני מבוטל חוזר, סיימתי את ימי האבטלה המגיעים לפי חוק אך זכאי ככל הנראה להמשיך לקבל בגלל הקרונה)
מציעים לי כרגע עבודה חלקית שלא תגיע לסכום האבטלה, רציתי לדעת האם אני מפסיד את האבטלה לגמרי או רק חלקי?
במקרה שמצב הקרונה יחמיר ;) ויוציאו אותי לחל"ת לפי מה אקבל?

A052

משתמש סופר מקצוען
כרגע מבוטל, מקבל אבטלה (היות ואני מבוטל חוזר, סיימתי את ימי האבטלה המגיעים לפי חוק אך זכאי ככל הנראה להמשיך לקבל בגלל הקרונה)
נכון מאד.
מציעים לי כרגע עבודה חלקית שלא תגיע לסכום האבטלה, רציתי לדעת האם אני מפסיד את האבטלה לגמרי או רק חלקי?
במקרה שמצב הקרונה יחמיר ;) ויוציאו אותי לחל"ת לפי מה אקבל?
כפי שכתבתי אתה מפסיד חלקי, כלומר אם אתה מקבל אבטלה 6000 ותרוויח 2000 זה ירד מהאבטלה.
לכן עדיף לך לא לעבוד! כי בכל מקרה לא תרוויח מזה, אז למה לא ללכת ללמוד?
אם כן תחליט לעבוד ותצא לחל"ת התשלום יישאר לפי העבודה הראשונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה