אבדה שקית עם רב קו, פלאפון וסוודר בגן חיות בחוה"מ ביום שלישי י"ח ניסן

נעמה 26

משתמש פעיל
בחוה"מ ביתי היתה בגן חיות התנ"כי עם דודים ובני דודים
ואבדה לה שקית ליד הכלוב של האריות
שקית בצבע שחור בתוכה היו סוודר אפור פלאפון G10 ורב קו ע"ש דוד אריה
תזכו למצוות
נ.ב בדקתי מול עובדת בגן חיות שאני מכירה ואמרה שלא מצאה באבידות

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
פעם איבדתי פלאפון במקום מרכזי, ובדקתי איזה שיחות יוצאות יש מהפלאפון (אני בגולן טלקום, באתר שלהם אפשר להסתכל בחשבונית של החודש הנוכחי ולראות פירוט שיחות)
התברר שאכן המוצא התקשר ברגע המציאה למספר שלו עצמו כדי לדעת מה המספר שהוא מחזיק ביד. ורק אחר כך התחיל לחגוג עם שיחות לחו"ל.
כשהתקשרתי אליו הוא הופתע כל כך שגיליתי אותו (לא הסברתי לו איך גיליתי אותו), היה בטוח שאני מהשב"כ, קבענו מקם מפגש והחזיר לי מייד בלי דיונים....
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה