שירה ד.

רוזטות לתקרה

רוזטות פוליאוריטאן

רוזטות לתקרה
שירה ד., ‏12/7/19
ג.ש.ם. ו-*שרי* מודים על התגובה.
  אין עדיין תגובות להצגה. אתה מוזמן להגיב לפני כולם!
 • תיקית עבודה:
  דקורטיב
  הועלה ע"י:
  שירה ד.
  תאריך:
  ‏12/7/19
  מספר צפיות:
  90
  מספר תגובות:
  0
 • רוזטה הינה אלמנט אדריכלי עגול המופיע מעל הנברשת בצמוד לתקרה.
  הרוזטה מתאפיינת בכך שהיא בולטת תמיד מקו התקרה ומדגישה ומשלימה את הנברשת שתחתיה ויוצרת מראה מלכותי ומפואר. אדריכלים ומעצבי פנים משתמשים ברוזטה בדרכים נוספות כגון עיטור תקרה וקירות או כהשלמה למסגרות קיר ולאו דווקא מעל נברשת.
  תחום הרוזטות בעיצוב פנים התפתח מאוד לכיוונים נוספים כגון דומים לתקרה שהם רוזטות ענקיות בצורות כמורות או כעורות שבאות ליצור אשליה של חלל גבוהה או נמוך בהתאמה. וכן רוזטות מפוארות שמשלבים בהם בצורה אומנותית מגוון חומרי גלם כגון טפטים אבני חן תוך ציור אומנותי של שמים בכדי לקבל אפקט של חלון בתקרה.
  כיום הרוזטות מגיעות במגוון עצום של דוגמאות גדלים וצורות ולא רק עגולות. ניתן למצוא אותם אפילו פרחוניות ובצורות גאומטריות שונות . מעצבי פנים רבים אוהבים להשלים את מראה החדר בשילוב מדהים של רוזטה התואמת לקרניז תקרה ולמסגרות קיר וכך יוצרים יחד את גימור העיצוב למראה מלכותי ומושלם לבית.
  הרוזטה עשויה משני סוגי חומרי גלם:
  פוליאוריטן: הינו חומר מוקצף עם רמת גימור גבוהה וחדה יותר בעיטורי הרוזטה.
  פוליסטירן: הינו קלקר דחוס בעל רמת גימור פחות חדה ומתאימה יותר לדוגמאות חלקות.
  אנו ב"דקורטיב" מאמינים בכך שכל מי שיש לו ידיים טובות יכול בעצמו להתקין רוזטה ולשדרג את מראה הבית מקצה לקצה במחיר לא יקר כלל.
  וכאן המקום להדגיש שברוזטה בשונה מקרניז אין כל צורך בידע או מיכשור שהוא בכדי ליישמה בצורה מקצועית ויפה משום שהינה מודבקת ישירות לתקרה בצורה פשוטה. (כמובן שאם באה מעל לנברשת יש צורך להשחיל את חוטי החשמל דרכה).
  לפרטים והזמנות: 052-7674133