רוזטות לתקרה
לא נכתבו עדיין תגובות על עבודה זו

קצת מידע על שיתוף העבודה:

אלבום
דקורטיב
נוצר ע"י
שירה ד.
פורסם כאן בתאריך:
מספר צפיות
337
מספר תגובות
0
מוניטין
0.00 star(s) 0 ratings

תוכן

רוזטה הינה אלמנט אדריכלי עגול המופיע מעל הנברשת בצמוד לתקרה.
הרוזטה מתאפיינת בכך שהיא בולטת תמיד מקו התקרה ומדגישה ומשלימה את הנברשת שתחתיה ויוצרת מראה מלכותי ומפואר. אדריכלים ומעצבי פנים משתמשים ברוזטה בדרכים נוספות כגון עיטור תקרה וקירות או כהשלמה למסגרות קיר ולאו דווקא מעל נברשת.
תחום הרוזטות בעיצוב פנים התפתח מאוד לכיוונים נוספים כגון דומים לתקרה שהם רוזטות ענקיות בצורות כמורות או כעורות שבאות ליצור אשליה של חלל גבוהה או נמוך בהתאמה. וכן רוזטות מפוארות שמשלבים בהם בצורה אומנותית מגוון חומרי גלם כגון טפטים אבני חן תוך ציור אומנותי של שמים בכדי לקבל אפקט של חלון בתקרה.
כיום הרוזטות מגיעות במגוון עצום של דוגמאות גדלים וצורות ולא רק עגולות. ניתן למצוא אותם אפילו פרחוניות ובצורות גאומטריות שונות . מעצבי פנים רבים אוהבים להשלים את מראה החדר בשילוב מדהים של רוזטה התואמת לקרניז תקרה ולמסגרות קיר וכך יוצרים יחד את גימור העיצוב למראה מלכותי ומושלם לבית.
הרוזטה עשויה משני סוגי חומרי גלם:
פוליאוריטן: הינו חומר מוקצף עם רמת גימור גבוהה וחדה יותר בעיטורי הרוזטה.
פוליסטירן: הינו קלקר דחוס בעל רמת גימור פחות חדה ומתאימה יותר לדוגמאות חלקות.
אנו ב"דקורטיב" מאמינים בכך שכל מי שיש לו ידיים טובות יכול בעצמו להתקין רוזטה ולשדרג את מראה הבית מקצה לקצה במחיר לא יקר כלל.
וכאן המקום להדגיש שברוזטה בשונה מקרניז אין כל צורך בידע או מיכשור שהוא בכדי ליישמה בצורה מקצועית ויפה משום שהינה מודבקת ישירות לתקרה בצורה פשוטה. (כמובן שאם באה מעל לנברשת יש צורך להשחיל את חוטי החשמל דרכה).
לפרטים והזמנות: 052-7674133

שתף מדיה

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה