מתי בפעם האחרונה חיפשתם את הארנק שלכם, המפתחות או אפילו המוצץ של התינוק?

"אם רק היה חיישן על הדברים האלו, כמו של הטלפון הביתי ה'אל-חוטי'' שמצפצף מיד כשלוחצים על כפתור המשיבון..." גם בראשכם המחשבה הזו עברה לא פעם? אז הנה, זה בא.

חברת הטכנולוגיה tile יוצאת בימים האחרונים עם פיתוח מדליק שישאיר לכם רק להצמיד את האיתורית לכל דבר שיקר לכם, ולהתפלל שהסוללה, שמוערכת בחברת tile כבעלת חיים ארוכים, לא תסתיים בדיוק ברגע שתאבדו את החפץ.

פיתוח ה'מדבקות' או ה'עלוקות' המצפצפות מגיע בגרסה המתאימה למחזיק מפתחות, למכשירים קטנים או חפצים אחרים שנוטים להיעלם. הפיתוח מגיע אף בדגם נוח כגודל כרטיס דק, המדמה כרטיס אשראי, המותאם בדיוק לתאי הארנק ומבטיח שאם הארנק שלכם יעלם למרחק גדול מדיי, תדעו מכך בהזדמנות המוקדמת ביותר.


tile-slim-hands-on-review-2-768x768.jpg
71XxlBqkgKL._SL1500_.jpg
71CZs97BIgL._SL1500_.jpg
תמונות: amazon


חיי הסוללה מוערכים כשנה שלימה מיום הרכישה והיא ניתנת להחלפה בקלות באופן עצמאי. (כך לפחות ע"פ אמזון).

כיצד זה עובד?

אם ביקשתם לבטח את הטלפון הנייד לדוגמה: עליכם לסרוק לנייד את המדבקה המותאמת ולהגדיר צליל שיפעל ברגע שתחליטו לחפש את הפלאפון. הנייד יצלצל דרך לחיצה שלכם על הכפתור, בכל מקום בו הוא יהיה, (עד מרחק 200 מטר) גם אם הוא הוגדר על מצב שקט.

מעבר לכך, ניתן להפעיל את האפליקציה דרך מכשיר סוללרי של חבר שנמצא גם הוא ברשת החיפושים של tile.

אם המוצץ, המפתח, העט האלקטרוני, עכבר המחשב שלכם או אפילו תעודת הזהות יקרים לכם מכדי לאבד אותם, הצמידו להם מדבקת איתורן, או מחזיק מפתחות בעל חיישנים, ותהיו רגועים יותר.

אם אתם מעוניינים לבטח את מקומו של הארנק: פשוט הדליקו את המכשיר המיועד (בצורת כרטיס אשראי) הכניסו אותו לארנק וצאו לדרך.

אם להיות הוגנים, חשוב להזכיר כי יש מגרעות למוצר זה, כמו למשל חוסר שימת לב לדברים חשובים, שהמכשיר יכפה עליכם בנוכחותו.