בקשה פלייבק של "מאך א ברכה"

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן. מחפשת הורדה חינמית של פלייבק לשיר.
מממממממממממ.jpg
להוריד משהו משם? (יש עוד)

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• מאך א ברכה - שמואלי אונגר - פלייבק קריוקי (320 kbps) (file.topmens.xyz).mp3
    9.2 MB · צפיות: 214

אמונלה

משתמש צעיר
ממש תודה רק אני שומעת שזה לא חינמי. www//// ....
אם יש אחד שכן חינמי זה ממש יעזור לי
תזכו למצוות!

אמונלה

משתמש צעיר
מנסיון.
לא תמצאי בקלות פליייבק עם שירים עכשוויים חינמי. וודאי שלא כאן באתר של היוצרים....
יש בזה הרבה הגיון וצדק
הגיון כן, צדק לאו דווקא.
"איש את רעהו" לא בהכרח אתר של יוצרים ויש פה גם הרבה אנשים שסתם שמחים לעזור בלי קשר למקצוע שלהם. ( כשזה לא המקצוע שלהם כמובן, בטח שלא זאת היתה הכוונה שלי.)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הגיון כן, צדק לאו דווקא.
"איש את רעהו" לא בהכרח אתר של יוצרים ויש פה גם הרבה אנשים שסתם שמחים לעזור בלי קשר למקצוע שלהם. ( כשזה לא המקצוע שלהם כמובן, בטח שלא זאת היתה הכוונה שלי.)
מהיכן יש לאנשים שזה לא המקצוע שלהם פליייבק לשיר אקטואלי? או שהם יצרו אותו או שמישהו אחר יצר אותו בתקוה למכור אותו וזה הגיע אליהם בדרך לא דרך.
אף חובבן שלא עובד בזה לא יוצר פלייבקים כדי לחלק אותם בחינם...

אמונלה

משתמש צעיר
מהיכן יש לאנשים שזה לא המקצוע שלהם פליייבק לשיר אקטואלי? או שהם יצרו אותו או שמישהו אחר יצר אותו בתקוה למכור אותו וזה הגיע אליהם בדרך לא דרך.
אף חובבן שלא עובד בזה לא יוצר פלייבקים כדי לחלק אותם בחינם...
פסדר...
לא לכעוס,
לי מותר לנסות לבקש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה