דרוש מידע דחוף - האם יש תוכנה פשוטה שיכולה לחתוך קטעים מהסרטה

• פותח הנושא 5151
  • פורסם בתאריך

SHALOM33

משתמש פעיל
אני השתמשתי עם תוכנת VideoPad Video Editor

באנגלית, אך קלה מאוד לשימוש.

גם אני מחפש כזה דבר אך תוכנה זו מאפשרת רק לחתוך קצת ועוד קצת ועוד קצת בו בזמן שמישהו עבר על כל ההסרטה שהביא ואמר לחתוך משנייה X עד Y וכן מ 3:45 - 5:12 וכדו'. עכשיו כל חיתוך שאני חותך בתוכנה זו אז כל ההסרטה זזה אחורה ככמות שחתכתי. ובעצם כל הרשימה שנתנו לי אינה רלוונטית כי הכל זז אחורה למשל 3:45 עכשיו נמצא ב 3:18 וכו'
אני צריך תוכנה שיהיה אפשרות לציין את המקומות ואז בסוף ללחוץ על "ביצוע".

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם אני מחפש כזה דבר אך תוכנה זו מאפשרת רק לחתוך קצת ועוד קצת ועוד קצת בו בזמן שמישהו עבר על כל ההסרטה שהביא ואמר לחתוך משנייה X עד Y וכן מ 3:45 - 5:12 וכדו'. עכשיו כל חיתוך שאני חותך בתוכנה זו אז כל ההסרטה זזה אחורה ככמות שחתכתי. ובעצם כל הרשימה שנתנו לי אינה רלוונטית כי הכל זז אחורה למשל 3:45 עכשיו נמצא ב 3:18 וכו'
תוכנת פורמט פרוורי בעברית, מצוינת בשביל זה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

אני עושה ככה בתוכנה הנ''ל(יתכן שיש דרך יותר קלה..)

אם לדוגמה יש לי סרטון של 8 דקות, ואני רוצה למחוק את דקה 2 ואת דקה 6.
אני מעמיד את הסמן בדקה 1:00 ואז קופץ סימון של מספריים לפיצול.
כך גם בדקה 2:00 וב 6:00 וב 7:00

ואחרי זה מוחק את הדקות המיותרות...

בהצלחה.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בפרימייר אפשר לסמן מרקרים על כל הדקות שצוינו ולעשות חתוכים ורק בסוף למחוק את כל הקטעים שכבר נחתכו

נערך לאחרונה ב:

SHALOM33

משתמש פעיל
אני עושה ככה בתוכנה הנ''ל(יתכן שיש דרך יותר קלה..)

אם לדוגמה יש לי סרטון של 8 דקות, ואני רוצה למחוק את דקה 2 ואת דקה 6.
אני מעמיד את הסמן בדקה 1:00 ואז קופץ סימון של מספריים לפיצול.
כך גם בדקה 2:00 וב 6:00 וב 7:00

ואחרי זה מוחק את הדקות המיותרות...

בהצלחה.

את המספריים ראיתי אבל זה בעצם מפצל לי את כל ההסרטה להרבה חתיכות ואז מייצא לי הרבה הסרטות קטנות, לא ?
אני צריך הסרטה אחת בלי קטעים מסוימים

אחרי שעושים חיתוך עם המספריים איפה לוחצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה