Visual Studio פרויקט מסוג ASP.Net

Esty S.

משתמש חדש
היי
שאלה דחופה
ב visual studio היכן מגדירים בתוכנית ASP.Net שהקונטרולר יעלה ראשון בדפדפן? אני זוכרת בגרסה 2019 שהיה בדף launchSettings שינוי בשדה launchUrl אבל בגרסה הנוכחית של 2019 וכן של 2022 אין דף ושדה כזה, היכן מגדירים אם כן?
שאני מריצה כעת עולה לי דף הסבר ל ASP משהו כללי.. צרפתי תמונה

קבצים מצורפים

• 16890917518413710644106836264405.jpg
    16890917518413710644106836264405.jpg
    6.9 MB · צפיות: 39

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מה הבעיה? ככה זה מראה שהשרת רץ.
אם את רוצה להפעיל פונקציה מסוימת ישירות מהצד שרת את רושמת למעלה בדף בשורת החיפוש.
השאלה לא הכי מובנת אולי תפרטי קצת יותר?

Esty S.

משתמש חדש
מה הבעיה? ככה זה מראה שהשרת רץ.
אם את רוצה להפעיל פונקציה מסוימת ישירות מהצד שרת את רושמת למעלה בדף בשורת החיפוש.
השאלה לא הכי מובנת אולי תפרטי קצת יותר?
יש לי פונקציה get שמחזירה מערך שאכלסתי במשתמשים לדוג', אני זוכרת בלימודים שהדף היה עולה מיד עם כל הנתונים שחזרו מ get אחרי שהייתי מעדכנת את הנתון שרשמתי מעלה לשם של הקונטרולר לדוג' api/User
כאן לא עולים הנתונים השאלה מה צריך לרשום כדי שהדף יעלה עם התוצאות של ה get?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה