סקירה UGREEN HiTune T3 אוזניות עם סינון רעשים ותג מחיר נח

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
בס"ד
WhatsApp Image 2022-04-20 at 10.54.50.jpeg

UGREEN HiTune T3

חברת יוגרין מפורסמת בזכות שלל המוצרים בתחום הכבלים ומטענים וכלקוח ותיק שלהם מאוד ריתק אותי לראות אותם נכנסים לתחום האודיו הכל כך רווי, ויש ציפייה שהם יביאו בשורה מיוחדת באיכות פיזית ורמת סאונד גבוהה,

הדגם הנסקר כאן הוא T3 סטייל אייר פודס, בצבע לבן מבריק עם "רגלית" וקייס בגודל דומה, וזו כבר התחלה טובה כי לפעמים רק גודל הקייס יגרום לי לאי נוחות גדולה בכיס. בחזית הקייס נמצאות 3 נורות לחיווי מצב הסוללה והטעינה, למטה ממוקם לחצן החיפוש וחיבור הטעינה, כבל טעינה לצד חוברת הוראות מצורפים לאריזה.

על האוזניות עצמם ממוקמים 4 מיקרופונים 2 לכל אוזניה אחד מתחת להטבעת הלוגו והמיקרופון השני בראש האוזניה, באמצעותם סינון הרעשים וניהול השיחות יתאפשרו באיכות גבוהה יותר, כמו"כ נקבל ארבעה גדלים של ראשי סיליקון להתאמה מיטבית של האטימות והנוחות.
WhatsApp Image 2022-04-20 at 10.54.47 (1).jpeg

זמן הפעולה של האוזניות הוא עד 7 שעות בזכות עצמן ועד 24 שעות באמצעות טעינה על ידי הקייס, טעינת הקייס עצמו נמשכת שעה וחצי בלבד.

חיבוריות האוזניות קלה ומהירה ולאחר הצימוד הראשוני כל פעם האוזניות יתחברו מיידית ברגע שתפתחו את הקייס, עוד לפני שתשלפו אותן (שימו לב לזה כי אם באמצע שיחה כשהאוזניות בקייס תשחקו איתו השמע יועבר לאוזניות), החיבור עצמו יציב לגמרי ומתבצע על ידי חיבור בלוטוס 5.2 המתקדם. ועדיין לא קיבלנו תמיכה בחיבור ל2 מכשירים.

שיחות הטלפון שערכתי באמצעותן היו מעולות עם שמיעה טובה ל2 הצדדים וללא תלונות חריגות מהצד השני, ורק כששוחחתי במקום עם רוחות חזקות הצד השני התקשה לשמוע אותי, אבל בדרך כלל היה קו נקי.

החלק שהכי סיקרן אותי הוא איכות הסאונד במוזיקה וכאן הרגשות מעורבים, כי מצד אחד הן נותנות עומק טוב לכל מנעד הצלילים, וודאי לרמת המחיר שלהן, אבל מצד שני, וזה אבל גדול, הסאונד היה מעט 'מלוכלך' ולא מספיק נקי, נכון אני מסתכל על זה מלמעלה ומרמת סאונד גבוהה ביותר ומנסה להשוות אליה (אולי מתוך הרגל) אבל אי אפשר שלא להימנע מההרגשה שמשהו פה לא מספיק טוב
WhatsApp Image 2022-04-20 at 10.54.47.jpeg

ואל תבינו אותי לא נכון, חוויות המוזיקה נהדרת ובהחלט אפשר להינות איתן, גם הבאסים מעולים, ומי שלא מחפש את הטופ בהחלט ימצא בהן כאוזניות מעולות, אבל למי שמחפש את האוזניות המושלמות, כנראה עדיין לא ימצא אותן בתג המחיר הזה ועליו לעלות רמה.

מצד שלישי, סינון הרעשים. סינון הרעשים מוצהר על הפחתה של רעש עד 25 דציבלים (בשונה מרוב האוזניות שמצהירות על 35) ועושה עבודה מעולה, יותר מרוב האוזניות עם סינון רעשים אקטיבי שניסיתי, וזה בהחלט נקודה חשובה לציון, לצד זאת תקבלו גם מצב השמעת הסביבה כך שלא תצטרכו להוריד מהאוזן כדי להתחבר לסביבה.

כחלק מהמגמה למקם אותן באמצע הפונקציונליות שלהן לא מלאה, ולא נקבל תמיכה באפליקציה שתאפשר לעדכן גירסא או לשנות את הלחיצות – מגע לפקודות שנבחר, וכך לא נוכל לשחק עם הווליום דרך האוזניות (ולמי שהתרגל זה בהחלט יהיה חסר) כמו כן ברירת המחדש של האוזניות הוא ללא סינון רעשים וכדי להפעיל אותו או לעבור למצב השמעת הסביבה יהיה עליכם לעבור מצב בכל פעם שתתחברו מחדש לאוזניות.

לסיכום, קצת התאכזבתי מהתוצאה, אני מאמין בחברה הזו, וגם אם האודיו זה לא תחום ההתמחות העיקרית שלה אני מאמין ומקווה (ואולי עוד נבדוק) שהמוצרים היותר יקרים מביאים בשורה אמיתית יותר, אבל לגופן של אוזניות נקבל תמורה לא רעה, עם סינון רעשים מורגש ומפתיע, זמן סוללה ארוך לצד זמן טעינה קצר, נוחות וחווית סאונד סבירה.

לרכישה מחנות היצרן: לחצו כאן
(קישור שיווקי)

WhatsApp Image 2022-04-20 at 10.54.47 (2).jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה