Touch Bar - השלמת מילים וכו׳

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
בשעטו״מ הגשמתי חלום והתחדשתי במקבוק פרו, במעבר חד מווינדוס לmac... הרגשתי כמו אדם מבוגר שמנסים להדריך להשתמש במחשב (״ללחוץ על הכפתור הימני בעכבר ואח״כ לרדת לשורה השלישית מלמעלה וללחוץ על הכפתור השמאלי, לא הימני.. השמאלי!״) אבל לאחר תקופה של כמעט חודשיים, ב״ה מבסוט!

ברשותכם, כמה נקודות שאשמח לפתרון כלשהו או סתם טיפים,
  • משגע אותי השינויים בתווים ספציפיים בין אנגלית לעברית, לדוגמא: גרשיים בעברית - ״ גרשיים באנגלית - " עוד דוגמא: שיפט+7 בעברית - ₪ שיפט+7 באנגלית - &
  • אין אופציה לעשות שהשיפט+אותיות במקלדת יהפכו לאותיות גדולות באנגלית כמו בPC? זה קצת משגע שצריך להחליף לאנגלית ואז ללחוץ על השיפט וכו׳
  • יש ב״ה טאצ׳ בר, למה זה לא עובד בעברית, ולפעמים כשזה כן עובד, הוא לא עובד לפי השימוש שלי כמו בswiftkey באנדרואיד, לכאורה זה דבר שמאד מאד מתבקש... מוזר שלא קיים
  • נניח שהטאצ׳ בר כן עובד, למה הוא לא מופעל אוטומטית בכל שדה טקסט? משגע אותי
  • טיפים בסיסיים, יש למישהו?
תודה מראש לעונים ולמגיבים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה