97 שנות לימוד

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ר' דוד מביהכ"נ הגר"א בתל אביב
שריד לדור דעה...

קבצים מצורפים

• ר דוד.jpg
    KB 549.3 · צפיות: 7
א

איצה מאייר

אורח
מחמם את הלב.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
תמונה מצלחת, ברורה, יפה, חדה וכו',

Y

yossmor2

אורח
קימפוז טוב, תפיסה מצוינת,
ממש מעביר תחושת נחת ורוגע,
תמונה שהיא אוצר אמיתי למשפחה של המצולם.
ו...... הערה :) איך אפשר בלי....
בהקטנת התמונה נעשתה טעות, צריך להקטין את גודל התמונה (במידות) ובאופן אוטומטי גם המשקל (kb) יירד, מה שקרה כאן זה שהיא נשארה גדולה פיזית ולא איכותית בגודל הזה.
אולי אעלה בהזדמנות מדריך קצר בנושא.

ובנוסף (עפ"י הנוהל החדש....)

קבצים מצורפים

• thebestofweek copy.jpg
    KB 42.8 · צפיות: 5

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תמונה מעולה!
אתה בטוח שזה לא ציור?

אמיש

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תמונה מצויינת, אבל הערה קטנה:
חבל שהפוקוס על הקיר ולכן הפנים עברו חידוד יתר.

יעקב1

משתמש פעיל
נכתב ע"י אמיש;596386:

בס"ד

גם אני הרגשתי במבט ראשון שיש עיבוד גס, אבל לא ידעתי להצביע.

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י אמיש;596386:
הפוקוס ממש לא על הקיר יש לפני את התמונה המקורית הפוקוס על הפנים בלבד. מעבר לכך הפנים אמנם עברו חידוד שיכול להיות שבעינך זה חידוד יתר בעיני זה לא...

אמיש

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י minach;596428:
הפוקוס ממש לא על הקיר יש לפני את התמונה המקורית הפוקוס על הפנים בלבד. מעבר לכך הפנים אמנם עברו חידוד שיכול להיות שבעינך זה חידוד יתר בעיני זה לא...

אני חושב שבנושא של חידוד יתר כמעט לא שייך עניין של טעם, שבעיני מישהו זה יהיה חידוד יתר ובעיני השני זה יהיה בסדר.

חידוד יתר הוא עניין (כמעט) אובייקטיבי: החידוד (ב-Unsharp Mask) יוצר הילות במעברים בין הגוונים, והמעבר בין מראה של תמונה מחודדת (שההילות בה לא נראות לעין) לבין מראה של תמונה מלאת הילות הוא מעבר די מהיר. במיוחד שמים לב לזה באזורים עם שערות (כמו אזור הזקן), בהם יש מעברי גוונים רבים.
אתה יכול להבין למה זה קורה בקישור הזה (שים לב לגרף האדום, די בתחילת העמוד. בחידוד יתר הגרף מקצין עוד יותר), ועל הדרך להבין למה קוראים לתהליך המחדד "מסיכת ביטול חידוד".

לדעתי כדאי שתעלה את התמונה ללא החידוד, או עם חידוד מתון יותר. חבל, כי לדעתי זו תמונה ממש מוצלחת, הן מבחינת האווירה שהיא יוצרת והן מבחינה תיעודית למי שמכיר אותו (אני לא... :)), וחידוד היתר של הפנים יוצר תחושה לא נעימה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י אמיש;596524:
אני חושב שבנושא של חידוד יתר כמעט לא שייך עניין של טעם, שבעיני מישהו זה יהיה חידוד יתר ובעיני השני זה יהיה בסדר.

חידוד יתר הוא עניין (כמעט) אובייקטיבי: החידוד (ב-Unsharp Mask) יוצר הילות במעברים בין הגוונים, והמעבר בין מראה של תמונה מחודדת (שההילות בה לא נראות לעין) לבין מראה של תמונה מלאת הילות הוא מעבר די מהיר. במיוחד שמים לב לזה באזורים עם שערות (כמו אזור הזקן), בהם יש מעברי גוונים רבים.
אתה יכול להבין למה זה קורה בקישור הזה (שים לב לגרף האדום, די בתחילת העמוד. בחידוד יתר הגרף מקצין עוד יותר), ועל הדרך להבין למה קוראים לתהליך המחדד "מסיכת ביטול חידוד".

לדעתי כדאי שתעלה את התמונה ללא החידוד, או עם חידוד מתון יותר. חבל, כי לדעתי זו תמונה ממש מוצלחת, הן מבחינת האווירה שהיא יוצרת והן מבחינה תיעודית למי שמכיר אותו (אני לא... :)), וחידוד היתר של הפנים יוצר תחושה לא נעימה.

הילה יכולה לההיווצר גם בהקטנה לא טובה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נהדר!

במיוחד בדמויות כאלו שאני מניח שלא שיחקו למצלמה..

נראה שיש חידוד מוגזם מעט באיזור הפנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה