360 מעלות

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום לכולם, ולציירי הקומיקס בפרט:)

תגידו, איך מגוונים את הזווית של הציור בכל קוביה? מאיפה ההשראה לכל מיני פרספקטיבות מדהימות ו'כווני צילום' מקוריים?
חיפשתי בפורום ומצאתי המון עמודים אלופים ממש והתחשק לי להשתפשף עוד.
מה דעתכם על אשכול השראות לקומיקס? לאסוף עמודים מיוחדים ומלמדים מכל מיני בחינות, אני מאמינה שיש עוד שישמחו לפתוח את הראש לרעיונות חדשים.

וגם אם אתם נגד(:() יש לכם אולי טיפים למתחילה כמוני?

תודה ובהצלחה לכולם!

חני H

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני בעד. אשכול השראה לקומיקס יכול להיות רעיון מעולה, אבל אם מעלים בו קומיקסים ''השראתיים'' באמת...
באותו ענין- מישהו מכיר אולי ספר/חוברת קומיקס אמריקאי שאפשר לקנות בלי לחשוש מדברים לא צנועים? לא משנה העלילה, אני רוצה ללמוד את הז'אנר הזה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם כבר, בקשי בשפה שאי אפשר להבין אותה. לפעמים יש ציורים שהם בסדר, ותוכן שה' ישמור.

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י בתיה G;2282559:
רעיון מעולה!!!
לא מזמן פתחה דבורה קוטובסקי אשכול עם קומיקסים להשראה, אפשר פשוט להמשיך אותו...

מצוין!
קדימה, כבר יש לנו התחלה טובה.
מי שנדבו ליבו להעלות לנו חומר (ועל הדרך את רמת הציור...) נודה לו מאד מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה