3 תפוחי אדמה, 2 גזר, קמח, שישיית בצים וחבילת שמרים

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
טוב אז ככה, למה צריך איגוד (אם צריך בכלל!)? כדי לקבוע מחירים אחידים? אין צורך ואי אפשר. אין צורך כי התקשרות בן מאיירים יספיק. אי אפשר כי לא יכולים למנוע מהשני לבקש מחיר נמוך בשל סיבה שהוא מפחד להיות מובטל, מרצון לפרסום או לצבור ניסיון, אנהרף, ולא משנה כי כל אחד יבחר מה שבא לו וקשה לשפוט בן אדם בלי להיות במקומו. נכון שהלקוחות יכולים לנצל את החולשה... הדבר היחיד שאוכל להגיד לכם, הוא להמשיך לאייר ולייצר, להתקדם ולא להסתפק לטוב אלא לשאוף ליותר טוב. אתם ורק אתם תתמודידו עם לקוחות בתוך מאבק כוח כדי לקבל מה שאתם חושבים שמגיע לכם.
אז למה איגוד? איגוד או התאחדות יכול לתת תמיכה משפטית, יעוץ, מפגשים, תערוכות משותפות, ובאיזה מידה כוח לענף .מצד שני שום דבר לא חינם, כדי לספק כל זה, צריך כסף, צריך יושב ראש, גיזבר וכו'.
נראה שזו פעם ראשונה שאני כותב כאן כל כך הרבה. לא להתרגל וחג שמח.

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האם אפשר להתחיל באיגוד בקטנה בלי הצורך הגדול לטבוע בביורקרטיה?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מי מתנדב??
נו, באמת? מי יהיה מוכן לקחת על עצמו מימון של ארגון שכזה?
אישית אני לא מרגישה שזה מספיק משכנע.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני לא בטוח שזה חשוב. חוץ מזה צריך הרבה זמן פנוי.

levy

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפני שמתחילים עם איגודים גרנדיוזיים
היה מתבקש פורום סגור רק למאיירים
מה שכבר ניסו להציע פה בעבר אינספור פעמים, אבל בינתיים לא יצא לפועל, וחבל.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאוד קל לבנות פורום למאיירים. את פותחת אותו באחד מהפורטל החינמי ואת מקבלת את האנשים לפי הקריטריונים שאת קובעת (לדוגמה, לשלוח עבודות שפורסמו...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה