תשעת הימים

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה,
מה החוק אומר במקרה שהבוסית שלי מודיעה לי שהחנות סגורה בתשעת הימים,:mad:
האם יש לי אפשרות לדרוש ממנה פיצוי/משכורת על זה או לא?

תודה רבה:)

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם היא הודיעה לך מספיק זמן מראש (נראה לי ששבועיים) אז זו זכותה להחשיב ימים אלו ע"ח ימי החופשה השנתיים המגיעים לך. מותר למעביד לקבוע את ימי החופשה (אצלך זה בדיוק כמו שיכול לטעון עובד חילוני שכופים עליו חופשה בחול המועד כשהחנות סגורה)

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י צילומנציה;1701550:
אם היא הודיעה לך מספיק זמן מראש (נראה לי ששבועיים) אז זו זכותה להחשיב ימים אלו ע"ח ימי החופשה השנתיים המגיעים לך. מותר למעביד לקבוע את ימי החופשה (אצלך זה בדיוק כמו שיכול לטעון עובד חילוני שכופים עליו חופשה בחול המועד כשהחנות סגורה)

בתנאי שיש לעובד מספיק ימי חופשה צבורים!
אם אין כי הם נוצלו/אין מספיק וותק-
המעסיק חייב לשלם.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י צילומנציה;1701550:

היא הודיעה לי פחות משבוע קודם,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה