תשלום על זמן הנסיעה?

אוטוטו כלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח לדעת מבעלי הניסיון: במידה ואני מוזמן לצלם וידאו במקום רחוק כך שהנסיעה היא במשך שעתיים לכל צד, כיצד אני מחשב תשלום על הזמן הזה? (כאשר על הצילום אני גובה לפי שעות).

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
איך שאתה רוצה....
אפשר לחשב רק צד אחד של נסיעה
אפשר לחשב את שני הצדדים אבל במחיר מופחת (נניח חצי)
אפשר לקחת איזה סכום מסוים על הנסיעה, שיוסכם על שני הצדדים.....
מה שברור שצריך להיות במחיר ביטוי למרחק

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מניסיון רב-
הדבר בכי מעצבן לקוחות זה תשלום על זמן הנסיעה!!
אם אתה רוצה לא לצאת נפסד מהענין צא בכבוד כך:
או מחיר גבוה יותר לעצם ההסרטה, לפי שעות וכו'
או להציב שעות מינימום למרחק כזה: אני לא יוצא למרחק כזה פחות מ5-6 שעות עבודה
כך שבסוף זה יצא לך משתלם.
וכן מקובל לקחת כסף על המונית/הדלק וכו'. אבל שהמשפט יהיה: "המחיר אינו כולל נסיעה על חשבון הלקוח: הסעה בהצטרפות שתארגנו לי, אפילו מונית, ויש לי אפשרות לקחת אפילו רכב של חבר ותשלמו לי על הדלק..."

שירהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כל צילום שהוא לא באזור המרכז, רוב הצלמים גובים על זמן הנסיעה, ויש צלמים שאף דורשים הסעה או לכל הפחות דלק.
אבל זה בד"כ כשמשלמים על יום צילומים מלא.
יום צילומים מלא כולל 10 שעות + הפסקה של שעה
ולא משנה אם בשעות האלו נוסעים או מצלמים.....

זה מתוך מה שביררתי לגבי הפקה שמצטלמת לא באזור המרכז.

בהצלחה
וכדאי כמובן שהדברים יהיו מסוכמים מראש

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש שלושה מרכיבים שצריכים להילקח בחשבון בתמחור נסיעה.
1. דלק
2. בלאי לרכב (סעיף חשוב שנוהגים לזלזל בו ולבסוף משלמים עליו ביוקר שלא במודע)
3. זמן נסיעה
שני המרכיבים הראשונים הכרחיים על מנת שהוצאות הנסיעה לא ימומנו מהשכר על העבודה. את בלאי הנסיעה מחשבים לפי עלות הדלק(אם הדלק עולה לנו 100 שקלים הלוך וחזור, הבלאי יהיה גם 100 שקלים)
חישוב נכון יקח בחשבון את שלושת המרכיבים ויתומחר לפי עלות הדלק כפול 3.(דלק, בלאי וזמן)
כמו כן, בנסיעה למקומות רחוקים קיים סיכון סביר מאוד להפסיד את כל התשלום. למשל, אם האוטו נתקע באמצע הדרך, עלות המונית תוציא אותך כששכרך בהפסדך..

אתן משל שיסביר את העניין: צלם מתמחר יום צילומים במרכז ב1000 שקלים. מפצירים בו להוריד ל800 והוא לא מוכן. לעומת זאת, בטבריה הוא יתמחר את אותו הדבר ב1200 שקלים.
מה שהוא לא מבין זה שמ800 שקלים במרכז ישאר לו בכיס יותר מאשר 1200 בטבריה וגם ישאר לו זמן פנוי לנצל ע"מ להגדיל רווח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה