דרוש מידע תשלום לעו"ד על עריכת מכתב תביעה

• פותח הנושא ck
  • פורסם בתאריך

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היה לנו ביח"ד דייר בעייתי שלא רצה לעזוב, ובלית ברירה פנינו לעו"ד להתחיל תהליך תביעה לפינוי בבית משפט. העו"ד הכין מכתב לקראת תביעה ושלח לנו לחתום על אישור, ובינתיים הדייר יצא מהדירה למספר שעות והצלחנו לפנות את היחידה לפני שחזר.
האם צריך לשלם לעו"ד על המכתב שכתב (ומן הסתם מוכן לו כבר במלאי ורק מעדכן בו מס' פרטים רלוונטיים)? העו"ד טוען שכבר ביצע 75% מהעבודה ורוצה תשלום של חצי מהסכום שסיכמנו. לא היה לנו צורך כלל להשתמש במכתב ששלח ולא חתמנו על הסכמה עדיין. איפה מבררים ואולי יש למישהו ניסיון?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תשאלי רב.

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ומן הסתם מוכן לו כבר במלאי ורק מעדכן בו מס' פרטים רלוונטיים
לא מתערב, כמו שכתבו יש לשאול רב
אבל טענה זו, לכאור לא טענה, כפי שכבר כתבו כאן הרבה
היה מוכן לו במלאי, איך? זה הגיע לו מעצמו. או שהוא למד על ה'מוכן' הזה שנים רבות והשקיע הרבה כספים?!

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השאלה היתה אם היתה כאן בכלל עבודה או שרק מילא את השם והכתובת במסמכים שמוכנים אצלו כי מתעסק בזה שנים. לא ברור לי על מה עבד, כאשר רק שוחחנו מספר דקות ושאל את הפרטים שלנו. הוא לא הגיש כלום לבית משפט ועדיין לא היה לו על סמך מה לעשות משהו. בשמחה אשלם כשאדע כמה מגיע על כזה דבר.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כתבו לכם על העניין שלפעמים נדרשות שנים של ידע מקצועי בשביל 2 דקות עבודה.
ע"ע רופא שמסתכל 5 שניות בגרון ואתה משלם לו 250 ש"ח אם זה פרטי.
עו"ד מקבל רק על החתימה שלו בלי לעשות כלום כמה מאות שקלים.
ברגע שביקשת מעו"ד שיכין לך מכתב גם אם יש לו משהו דומה והוא שינה את עיקרי הדברים אתה משלם על הכל, על זה שהוא עו"ד וחתום לך למטה, על זה שיש לך מכתב מסוגנן מקצועית ועוד...
חוץ מכל זה, ברגע שאמרת לו להכין מכתב, זה כמו שביקשת מגרפיקאי להיכן לך לוגו ואחרי יומיים אמרת לו בעצם החלטתי לסגור את העסק, זה לא אשמתו, וצריך לשלם לו מחיר מלא! ורק הוא יכול להתחשב ולהוריד. וצריך להגיד לו תודה גם על זה.

כואב להסביר כאלו דברים פשוטים...

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לענ"ד ברור שצריך לשלם לעו"ד, תשמחו שהוא לא מבקש תשלום מלא.
איזו מין טענה זו שכנראה הוא לא עבד על המכתב אלא לקח ממאגר שיש לו.
האם לקחתם עו"ד מרשימה של ספר טלפונים, או שחיפשת עו"ד טוב שיעשה עבורכם את העבודה כמו שצריך.
הסכמם מראש לשלם לו על מכתב תשלום מלא, אפילו שהוא כנראה רק ממלא את השמות הרלונטים...... גם אם אתם צודקים, כנראה שגם אתם מבינים שעל עבודה כזו משלמים מחיר מלא.

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על התגובות. את מה שכתבתם הבנתי, ואם צריך נשלם הכל. השאלה שלי היתה איזו עבודה הוא עשה. מה עם ההגשה לבית משפט וכל התסבוכת שמסביב, כולל הוצאה לפועל וכל הנילוים אליהם? מלכתוב מכתב בלבד כבר נעשתה העבודה בתיק? אין לי ספק שצריך לשלם, השאלה אם באמת נעשתה פה עבודה כי הוא אומר שעשה כבר 75% מהעבודה. אז מה העבודה שהוא מתכוון אליה? לכתוב מכתב זה העיקר, או שלגשת לבית משפט ולטפל בתיק ולדאוג להוצאת הדייר זו העבודה?!

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ואת הפינוי שערכתם זה לא היה בעצתו או עפ"י הוראותיו?
(כי אני מאמינה שיש חוקים מאוד מסויימים איך לפנות בנ"א עפ"י חוק)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אתה שואל נכון, אז תגיד לו לפי הידוע לי על מכתב תביעה משלמים באיזור ה 500 ש"ח , האם עשית מעבר למכתב תביעה עוד עבודה שאני צריך לשלם לך עליה? בית משפט הרי לא היה עדיין וכו', ותגיע איתו להסכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה