תפריטים נשלפים

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שבוע טוב.
אני צריך ליצור תפריט ניווט שב 2-3 כפתורים יפתחו תפריטים נשלפים של עוד 2-3 נושאים.
אין לי מושג איך לעשות את זה.
אשמח להסבר מפורט בdreamwever או בflash.
נ.ב התחלתי לעבוד על אתר די מורכב (בשבילי לפחות)אז תראו אותי די הרבה פה בקרוב ב"ה.
תודה מראש על הסבלנות.
:D

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפשר לעשות את זה ב-css ע"י הסתרה של div וכשעוברים על הכפתור, מתגלה ה-div שמתחתיו, שבו בעצם התפריט הנפתח.
בסוד אני יגלה לך, שאפשר פשוט לחפש אתר שעושה את מה שאתה רוצה, ואז לעשות הנדסה הפוכה, ולגלות איך הוא עושה את זה...

ארז ליברמן

משתמש צעיר
לא הבנתי

אני לא כ"כ כותב קוד-אז אני לא כ"כ מבין איך לעשות את זה בcss-אשמח אם תוכל להסביר לי את זה יותר בפרוט בפקודות בdreamwever.
נ.ב-נראה לי שיש איזה קומפוננטה בflash של תפריטים נשלפים, אני רק לא כ"כ זוכר איך מישמים ועורכים אותה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
א. אני לא ממליץ לעשות "הנדסה הפוכה" אם הידע שלך בCSS וJS הוא בסיסי או לא קיים. אלא אם יש לך זמן מיותר ביתיים.

ב. יש בדרימוויבר עצמו אפשרות להכניס תפריטים קופצים/נופלים מן המוכן.
כאן תוכל למצוא מדריך (באנגלית) שמדגים איך לעשות את זה. ישנם גם אתרים רבים כמו http://www.dynamicdrive.com/ שמציעים סקריפטים מוכנים שיכולים להתאים לך.

רק חשוב לוודא שהתאמת את הכל לעברית. (כיוון כתיבה rtl ויישור לימין)

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;270890:
א. אני לא ממליץ לעשות "הנדסה הפוכה" אם הידע שלך בCSS וJS הוא בסיסי או לא קיים. אלא אם יש לך זמן מיותר ביתיים.

ב. יש בדרימוויבר עצמו אפשרות להכניס תפריטים קופצים/נופלים מן המוכן.
כאן תוכל למצוא מדריך (באנגלית) שמדגים איך לעשות את זה. ישנם גם אתרים רבים כמו http://www.dynamicdrive.com/ שמציעים סקריפטים מוכנים שיכולים להתאים לך.

רק חשוב לוודא שהתאמת את הכל לעברית. (כיוון כתיבה rtl ויישור לימין)

אכן המלצתי התבססה על ההנחה שיש לך ידע מוחלט ב-css אחרת זה יהיה בזבוז זמן רציני מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה