דרוש מידע תנור אפיה בציפוי אמייל אפור או שחור??

ליביטוב

משתמש רשום
אני רוצה לקנות תנור בילד אין ויש תנורים שהבפנים שלהם אפור בהיר, בעיקר החברות הטובות והדגמים החדשים.
שמעתי שמאד קשה לנקות את האפורים,ובשחור פחות רואים לכלוך, או שמתנקה יותר בקלות.
למי יש נסיון עם התנורים האלו?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אין לי מושג לגבי הדגמים החדשים, אבל יש לי בילדאין של בוש, שהם תנורים פצצה אבל היה לי קשה מאוד עם הנקיון, עד שגיליתי את שיטת הנקיון של ההשריה עם ניילון, (משפריצה על הדפנות ומצמידה עליהם ניילון, מאירה ככה סגור כמה שעות) והלכלוך יורד עם שמרטוט!
אם יש לך אפשרות קני את הפרוליטי שיש לו אפשרות של נקוי עצמי.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
גם אצלינו מאד לא מרוצים מהצבע האפור... סיוט!
והחברות לא מרשות להשתמש בחומרים חריפים, זה מסיר את האחריות!

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גם אצלינו מאד לא מרוצים מהצבע האפור... סיוט!
והחברות לא מרשות להשתמש בחומרים חריפים, זה מסיר את האחריות!

לא יודעת מה לגבי האחריות, היא כבר פגה מזמן, כל מסירי השומנים הם חומרים חריפים, לא?!

אגב, גם את התבניות אני מנקה באותה צורה, והלכלוך פשוט מתגלש מהם בקלי קלות.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת מה לגבי האחריות, היא כבר פגה מזמן, כל מסירי השומנים הם חומרים חריפים, לא?!

אגב, גם את התבניות אני מנקה באותה צורה, והלכלוך פשוט מתגלש מהם בקלי קלות.
בכל מקרה אני ממליצה להימנע אם אפשר מהצבע האפור,
כי לא כל יום אפשר לעשות סנט מוריץ ולהשהות...
וכל שבת לראות את התנור המלוכלך... פוי...

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מתלכלך אותו דבר, רק שרואים הרבה פחות.
בעיקר מה שראיתי אצלי הבדל גדול בין התנור הבשרי לחלבי, זה שקוגל תפו"א כנראה משפריץ יותר תו"כ אפיה, ולכן הבשרי מלוכלך יותר.
בפסח יש לי תנור דאבו, בציפוי אמייל שחור ובאמת נראה שונה, מתלכלך אותו דבר אבל לא רואים את הלכלוך- פשוט יותר פרקטי במראה,לצערי הוא לא דוחה לכלוך.

אבל שוב, התנור עצמו פצצה!! יכול להיות שאם זה מאוד מפריע לך שווה לך להשקיע על בוש פרוליטי, ויש שם תוכנית של נקוי עצמי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה