תנוחה עם מרחק

• פותח הנושא PIX
  • פורסם בתאריך

PIX

משתמש רשום
ציור/ צביעה מהירה - לא להסתכל עדיין על הגימור והצביעה. זו בעצם טיוטה. אני רוצה רק לשפר את התנוחות כאן- מישהו יכול לעזור בזה? תמיד מסתבכת בתנוחות שאמורות להראות מרחק. היד של העומד צריכה כאילו להראות על משהו במרחק. הרגל של ה"יושב" צריכה להיות באלכסון קדימה ולא לגמרי לצד! אותו דבר עם היד שלו. איך נותנים את התלת מימד במבט מקדימה על דף?

כמובן שאשמח לשמוע עוד הערות והארות כלליות.

קבצים מצורפים

• Need Help.jpg
    KB 94.9 · צפיות: 8

shukimedia

משתמש צעיר
מקווה שעזרתי (אם לא הרסתי...)

באופן כללי כדי ליצור תחושה מרחק פשוט להתחיל מרחב ולסיים בצר יותר!!! ואם את שמת לב גם הגבהתי את הכתף גם...
בהצלחה...

קבצים מצורפים

• 11.jpg
    KB 386.9 · צפיות: 12

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה, אבל הפרצוף של הילד היושב קצת...

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
בקשר לילד של הילד היושב או הרגל שלו. קודם כל מציירים את מה שרואים מקדימה דהיינו את היד עד המרפק ולאחר מכן מחברים את הזרוע לכתף לפי אורך הקו שנשאר פעמים קורא שכמעט ולא רואים את הקו המחבר לכתף.
בתקוה שהובנתי די היה קשה לי להסביר בלי הדגמה
יעל

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לדעתי אחרי השלב הראשון כדאי לבדוק פרופורציות ע"י הגלילים/הקוביות.
פשוט להפוך את הציור לתלת מימד כמו קוביות.
ואז אפשר לתקן דברים שאינם נכונים כמו למשל:
1.בדמות העומדת הגב וראש נוטים כלפינו ולכן בקושי יראו את היד הימנית.
אם תרצי שיראו אותה יותר צריך 'לסובב' שיראו את הדמות יותר מאחור מאשר מהצד. (כמו בדוגמא)
כדי ליצור יד במרחק היא מתקצרת כמו קוביה מתרחקת רחבה ואח"כ צרה יותר.
2.במקרה זה הרגל צריכה להיות נוטה לאחור שהילד יראה עומד יציב.
הילד השני-
1. איברי הפנים צריכים להיות למטה - (הורדתי)
תנוחת הידיים מצוינות
2.הרגל השמאלית צריכה להגיע קדימה ולא לצד.
שוב כמו קוביה/גליל ארוך/ה שמוטה קדימה ואז הוא מתקצר.

הצביעה מאוד יפה!
וואו.... ארוך מידי .........

קבצים מצורפים

• 1
    KB 117.9 · צפיות: 8

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
החכמת אותי...
רציתי רק לציין שכאשר אין מספיק ידע על כל העניין הזה, הכי טוב לצלם ילדים בתנוחות הרצויות ולהתאמן לפי הצילום על תנוחות נכונות.

PIX

משתמש רשום
תודה לכל מי שטרח והסביר והדגים, ובפרט למירי ו. עם הפירוט.
לsara100 אל דאגה, כפי שציינתי נא לא להתייחס לצביעה שנעשתה בכמה דקות רק כי מעצבן אותי לעבוד בשחור לבן. כל הציור הוא בעצם סקיצה- כך אני עובדת, אף פעם לא הסתדרתי עם הגלילים, מה לעשות... ואז אחרי שאני מגיעה לתנוחה שרציתי אני מציירת שוב במדויק עם ייותר השקעה. התוצאה הסופית תהיה יותר ידידותית!

Shukimedia מירי ו.- רוב תודות עם העזרה וההדגמה! רק ביד של העומד- שיניתם את הכוון שציירתי, הוא אמור להחוות ידו למרחק אבל לצד ימין- שם יעמדו כמה ילדים. כך שאמורים לראות יותר מידו אך כיוון שזה למרחק- לא רואים את האצבעות, אבל היד גם לא צריכה להראות קטועה... כאן הברוך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה