דרוש מידע תמ"ל צמחי-מה מומלץ?

• פותח הנושא Some1
  • פורסם בתאריך

סייבר

משתמש מקצוען
בקשר לפליטות, את צריכה לבדוק אצל רופא מה יכול להיות הסיבה לפליטות, אין הבטחה שזה יעזור. אצלי אישית לא היתה אופציה אחרת ולקחתי אותו להיימליך בי-ם שעלה על הבעיה וב"ה מאז הכל הסתדר. אני לא יודעת מה יכול להיות כ"כ קריטי וגרוע במטרנה צמחית, אבל מאמינה שמי שכתבה זאת תוכל להסביר יותר. אח שלי קיבל לפני שנים מטרנה צמחית. הוא גדל ב"ה מצויין, גבוה מאד ואין לי מושג מה הכוונה שלבנים זה לא בריא.

יודיתי

משתמש חדש
לצערי הצמחי לא עזר לו...
ניסינו והוא ממשיך לפלוט בקצב.. :(
נחזור לחלבי
מי זה היימליך?
ומה הוא עושה?

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המרפאה הכי מפותחת של כללית לאלרגיה היא בבי"ח שניידר
אני אישית ממש מרוצה שם, יש רופאים ופרופסורים שמעורים בכל החידושים בתחום

הגעתי אליהם עוד כשגרנו בירושלים (היום גרים במרכז אז ממילא קרוב)
מעקב במרפאת אלרגיה הוא פעם בחצי שנה או שנה - כך שלפעמים שווה המרחק
תודה על המידע!!
אני חושבת שאנסה קודם אצל אלרגולוג בירושלים, הבעיה שלו לא כ"כ מורכבת ששווה לי לנסוע למרכז...

סייבר

משתמש מקצוען
לצערי הצמחי לא עזר לו...
ניסינו והוא ממשיך לפלוט בקצב.. :(
נחזור לחלבי
מי זה היימליך?
ומה הוא עושה?
הוא מוצא אלרגיות שרופא רגיל לא מוצא בשיטה שלו. אותנו זה הציל. שווה לנסות לדעתי, גם אם יש כאלו שיוצאים נגדו, עדיין שווה לקבל חוות דעת ממנו גם אם לא תרופה/משחה וכדו'.
המספר שלו:02-5736414
הוא מקבל במ"ג בי-ם.
בהצלחה!

שפירנצה

משתמש חדש
שאלה- מתלבטת מאד אם לתת סימילאק צמחי כתוספת על חלב אם, שיהיה לי בבית שאהיה רגועה.
נתתי עד עכשיו סימילאק רגיל והתינוק שלי צורח כל ערב כמה שעות טובות, עכשיו שהפסקתי הוא רגוע ושליו, אבל אני רוצה בכל אופן שיהיה לי בבית תחליף נוסף ולא רק חלב אם.
שמעתי צדדים לכאן ולכאן לגבי הצמחי , מה אתן אומרות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה