תמונות מירושלים

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• IMG_1361.jpg
    KB 100.7 · צפיות: 90
  • IMG_1378.jpg
    KB 119 · צפיות: 57

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין צורך להוסיף תמונות לאשכולות קימים . יש לנו מספיק מקום בפורום להרבה אשכולות .
אז אל תחסכו בשבילינו מקום . :D
בקשר לתמונות : קודם כל אהבתי ביותר . שנית למה האיזו כ"כ נמוך יש לך אפשרות להעלות את האיזו לפחות ל400 אם לא ל 800 איזו . ואז התמונה היתה יותר מוארת = יותר פרטים . והיו רואים יותר את המריחות של הפנסים . וזה כמובן שצריך להניח את המצלמה על חצובה / גדר .
היות ושאלו אותי בקשר לניקוד : כל מי שמעלה תמונות לפורום ומפרט כיצד צולם מקבל ניקוד .
ללא שום משוא פנים .

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תמונות מדהימות!

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אהה... ירושלים...
מיוחד במינו.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י shmil15;65081:
היות ושאלו אותי בקשר לניקוד : כל מי שמעלה תמונות לפורום ומפרט כיצד צולם מקבל ניקוד .
ללא שום משוא פנים .

תן כללים מה לפרט? לא כולם מבינים גדולים בצילום ולפעמים יש תמונות יפות.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י shmil15;65081:
אין צורך להוסיף תמונות לאשכולות קימים . יש לנו מספיק מקום בפורום להרבה אשכולות .
אז אל תחסכו בשבילינו מקום . :D
בקשר לתמונות : קודם כל אהבתי ביותר . שנית למה האיזו כ"כ נמוך יש לך אפשרות להעלות את האיזו לפחות ל400 אם לא ל 800 איזו . ואז התמונה היתה יותר מוארת = יותר פרטים . והיו רואים יותר את המריחות של הפנסים . וזה כמובן שצריך להניח את המצלמה על חצובה / גדר .

1. רציתי לעשות אשכול שיהיה רק שלי;), בתור הכנה לממשק החדש שיהיה בעוד לא יודע כמה זמן, מן הסתם תיהיה חלוקה לפי צלמים ולפי סגנונות, אז רציתי להתחיל עם זה כבר עכשיו.
2. אולי צלמתי אותם ב-S2 שלי, שמעל 100 איזו היא מגרענת? אבל לא. אם הייתי עושה 200 או 400 זמן החשיפה היה מתקצר ולא היית רואה מריחות של פנסים כי זה היה 3 בלילה ופשוט אין מכוניות. ובלי קשר 800 כבר מגרען אצלי.
חוצמזה שבפעם הראשונה שהחזקתי מצלמה אמרו לי: אם יש אפשרות, תצלם באיזו מה שיותר נמוך. הטעו אותי?

אגב, היה פה איזה דיון אם צריך לערות תמונות או לא:
לדעתי חייבים לערוך את התמונות, זה שאתה מצלם בחוץ עם תנאי תאורה טובים, בלי בעיות של תאורה קשה, או פלורצינטית או טונגסטון וכו' ויוצאת לך תמונה טובה בפוקס, זה לא אומר שזו השיטה.
מישהו פה טען שזה לא שיטה לצלם תמונה גרועה ולתקן ב-PS. תמונה 'שטוחה' ללא צבעים - כמה שתערוך לא יעזור לך, אם תצלם עם תאורה חזקה מאוד, ותסגור צמצם, והתמונה תצא חשוכה עדיין יהיו בה צבעים וחיות - אותם אפשר 'לפתוח' ב-PS. תמונה חשוכה כתוצאה מתאורה חלשה - אין בה עומק (צבע) ולא יעזור בה PS.
גם בפילים הפוטו היה משפר צבעים/בהירות/ניגודיות. רק שבעידן הדיגיטלי יש יתרון (חוץ מכל החסרונות...) שאתה יכול להשקיע על זה יותר זמן מאשר הפוטו, ודבר חשוב יותר: אפשר לשחק עם האיזורים החשוכים והבהירים בנפרד.
הסיבה שאני לא עורך היא פשוטה מאוד: אני לא עושה את זה טוב. מה שקורה אצלי שבעל הפוטו חבר שלי, ואם צריך עריכה נוספת (חוץ מההגדרות במכונה), הוא עורך לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה