תלת

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
3 סיפורים שונים בקובץ אחד.

tlat.jpg

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האמת, בא לי לקחת חופש ארוך. יותר מ30 שנה אני מתעסק עם איורים וקומיקסים. בחו"ל יכלתי לעבוד עם הגוים ובכל זאת סירבתי כל הצעות מהם כי רציתי להקדיש את הידע ליהודים, למסורת היהודית, להיסטוריה היהודית. בכל זאת מידי פעם בא לי לוותר על אנשי המאה ולא לנסות להבין אותם. כשיהודים לא דתיים מבקשים ממך להוריד את הכיפה של הגיבור שלך כדי שיוכלו למכור את זה בעולם, בא לי לנתק את הטלפון בפנים. כשימולים דתיים פתאום הופכים למקצוענים בתחום האומנות ומנסים להכתיב לך את הבורות שלהם, בא לי לסגור להם את הטלפון. תכלס :) בא לי חופש... כשנרשמתי לפורום של פרוג, נדהמתי לגלות עד כמה כישרונות לא מנוצלים יש כאן. תמשיכו ליצור ולחפש את הטוב ביותר.

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אהבתי הכול ברמות על פשוט אליפות מצאתי את עצמי מלא זמן רק מביט על הציור.
אתה פשוט איש אלוף אני חייב ללמוד ממך המון....

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרב ירחי היקר...
אם לא בשביל שוק הספרים המשווע.... אולי בשבילנו, תמשיכו לעבוד בתחום הקשה הזה, כדי שנשאר זנב לאריות? אין לכם מושג כמה כל טעימה מהעבודות שלכם (בעיקר מהתהליכים שקדמו להן) מרימות את הרף, נותנות כיוון, מושג, טעימה ממה שאפשר להגיע אליו... מקום לשאוף אליו... מקצועיות אמיתית לאהוב!
חזקו ואמצו! ובעיקר תמשיכו להעלות עוד ועוד.. כי אנחנו לא שבעים

נ.ב. אם אתם 30 שנה בשוק... נראה לי שאתם יכולים לטרוק למישהו את הטלפון בפרצוף. הרווחתם את הפריבילגיה הזו ביושר.

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
את המגדל עם השעון אני מזהה מהסקיצה...

זה באמת זה? התלבטתי אם אני מזהה נכון...

והקומיקסים האלו, מה נגיד? הבניה של הדמויות, האוירה, הזוויות ( אין אצלכם 'סתם' פרספקטיבה - תמיד מאתגרת ומענינת)= אליפות.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הרב ירחי היקר...
אם לא בשביל שוק הספרים המשווע.... אולי בשבילנו, תמשיכו לעבוד בתחום הקשה הזה, כדי שנשאר זנב לאריות? אין לכם מושג כמה כל טעימה מהעבודות שלכם (בעיקר מהתהליכים שקדמו להן) מרימות את הרף, נותנות כיוון, מושג, טעימה ממה שאפשר להגיע אליו... מקום לשאוף אליו... מקצועיות אמיתית לאהוב!
חזקו ואמצו! ובעיקר תמשיכו להעלות עוד ועוד.. כי אנחנו לא שבעים

נ.ב. אם אתם 30 שנה בשוק... נראה לי שאתם יכולים לטרוק למישהו את הטלפון בפרצוף. הרווחתם את הפריבילגיה הזו ביושר.
הכל בסדר, אתמול עשיתי ניקיון פסח. יאללה, החופש נגמר :)

יעל קלודין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ואוווו מדהיםםם!!!!!
איזה אוירה, איזה אקשן, איזה דיוק בפרטים כ"כ קטנים...
כמה זמן לוקח לך לעשות עמוד קומיקס כזה? מענייין לדעת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה