תלושים לביטוח לאומי

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לאחרונה גיליתי שלמרות שאני מקבל תלושים כל חודש עם ניכוי לביטוח לאומי, זה לא רשום בביטח לאומי. האם יש משהו לעשות בנידון?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ניתן לשלוח אותם בפקס [או לשים בתיבה] ויעדכנו אותם,
מנסיון עדיף ללכת לשם ולעמוד מול פקיד שיעדכן.

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה אמור להיות בעיה עם הבוס והחברה שלי?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
כמה זמן אתה עובד בעבודה זו? אולי עדיין לא הגישו את הדו"חות ובמילא זה עדיין לא מעודכן, אם משנה לך, על משהו ספציפי, תיגש עם התלושים, טופס 106, וכדו', ותעדכן אותם.

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מ2014 אני בעבודה ומתחילת 2015 זה לא מדווח, השאלה היא האם בפנסיה הם גם לא משלמים ובקרן השתלמות, איך ניתן לברר האם הם כותבים סתם בתלוש ומעלימים את הכל?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אבי100;2071156:
מ2014 אני בעבודה ומתחילת 2015 זה לא מדווח, השאלה היא האם בפנסיה הם גם לא משלמים ובקרן השתלמות, איך ניתן לברר האם הם כותבים סתם בתלוש ומעלימים את הכל?

לפנות לחברת הביטוח של קרן הפנסיה ולבקש לקבל דוח תשלומים...
תתכוננו להפתעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה