התייעצות תינוק לא מוצץ לבד מוצץ, צריך להחזיק לו את המוצץ

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודע אם זה נקרא שהוא סרבן מוצץ אלא הוא רוצה וא מצליחהלמצוץ לבד האם יש מה לעשות בשביל זה? או האם יש מוצץ מומלץ?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בן כמה הוא?
בכללי הוא כן מוצץ טוב?
איזה מוצצים ניסיתם?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא יודע אם זה נקרא שהוא סרבן מוצץ אלא הוא רוצה וא מצליחהלמצוץ לבד האם יש מה לעשות בשביל זה? או האם יש מוצץ מומלץ?
צריך לבדוק אם הגודל מספיק קטן לפה (אם הוא ניו בורן) ולנסות שטוח או צורות שונות מאוורר יותר לפעמים שרירי הפה קצת חלשים ואז כדאי לחפש מוצץ קטן וקל.

תהילה רוזן

משתמש צעיר
כל התינוקות סרבנים בהתחלה במיוחד יונקים
לא להתייאש לדחוף שוב ושוב
אפשר עם מיץ ענבים טבעי. חודש חודשיים לפחות לוקח להם להתרגל

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
האם הוצצים של bibs שוים?

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה
או זה
זו הגזרה, יש כם מסיליקון יותר דק ומט ולא מבריק, נראה לי יותר מתאים לתינוקות קטנים

יונת123

משתמש מקצוען
אצלי כל התינוקות לקח 4-5 חוד' עד שלמדו למצוץ מוצץ לבד (אגב עם ההנקה לא היתה בעיה בכלל)
הגדילה לעשות הקטנה שהתחילה למצוץ בגיל שבעה חודשים!! אז נא לא להתייאש
אני לא מנסה מליון מוצצים
ראיתי בראשונים שזה לא עוזר
הקטנה שהיתה פגית קנו לנו מוצץ יקרר משילב, של סרבנים, שוב לא ראיתי איזה שינוי מיוחד

תמיד מקובל שילד שלא מדבר בהתחלה הוא ידבר הכי הרבה וילד שלא מוצץ הוא ימצוץ עוד אחרי כולם תנו לו את הזמן לבנתיים אולי העצות יעזרו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה