תוכנית מטבח לפני חתימה

יוגורט

משתמש מקצוען
11.png

יוגורט

משתמש מקצוען
תיקונים - התנורים יחליפו מקום עם המזווה.
ייתווספו כיריים אינדוקציה של 2 לאורך בצד החלבי - הקטן. (הגודל יותאם )
הארונות יהיו 2 קלפות מדורגות (יפה? או עדיף ארונות)

יוגורט

משתמש מקצוען
@עיצוב מטבחים
קודם כל זה יפה מצדך להגיב בכל אשכול. אני רואה שלא הוספתי את כל התמונות אוסיף אחת בהמשך.
יש לי שאלה קטנה בנוגע לתוכנית (בתגובה הבאה תיהיה תמונה משלימה).
הדלת נפתחת ממש לכיוון המטבח.
בין מטר 20 למטר וחצי יפרידו בין תחילת השיש לכניסה. האם כדאי להעביר לשם ארון גבוה, כגון מזווה כדי להסתיר או שזה עיקרון מקודש שכל הגבוהים בצד אחד
כמו"כ התקרה בגובה 2.75 האם ארונות\2 קלפות בגובה 50 לא יתנו ריקנות בקיר כ"כ גדול?

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@עיצוב מטבחים
קודם כל זה יפה מצדך להגיב בכל אשכול. אני רואה שלא הוספתי את כל התמונות אוסיף אחת בהמשך.
יש לי שאלה קטנה בנוגע לתוכנית (בתגובה הבאה תיהיה תמונה משלימה).
הדלת נפתחת ממש לכיוון המטבח.
בין מטר 20 למטר וחצי יפרידו בין תחילת השיש לכניסה. האם כדאי להעביר לשם ארון גבוה, כגון מזווה כדי להסתיר או שזה עיקרון מקודש שכל הגבוהים בצד אחד
כמו"כ התקרה בגובה 2.75 האם ארונות\2 קלפות בגובה 50 לא יתנו ריקנות בקיר כ"כ גדול?
כדאי לתחם את המטבח
כרגע כשנכנסים לבית מרגישים שנכנסים למטבח ולא לדירה.
מה המעצבת שלך אומרת..?

יוגורט

משתמש מקצוען
מה המעצבת שלך אומרת..?
פתרון זול - להסתיר עם עץ בהתחלה, ולהתקין עליו מראה כלפי הכניסה. או להשאיר את זה כך.
פתרון יקר יותר - ארון עם חזית לכניסה וחזית למטבח.
אני מתלבטת עם כדאי להעביר למשל את המזווה אל מול הדלת ולפתור את הבעיה בדרך הזאת. ופה נכנסת השאלה שלי האם זה עקרון מקודש שכל הארונות הגבוהים בצד אחד כאשר ישנו כבר כזה.
החלון במטבח שתקוע בפינה מונע את האפשרות למטבח נישה שלם.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתלבטת עם כדאי להעביר למשל את המזווה אל מול הדלת ולפתור את הבעיה בדרך הזאת. ופה נכנסת השאלה שלי האם זה עקרון מקודש שכל הארונות הגבוהים בצד אחד כאשר ישנו כבר כזה.
תבקשי מהמעצבת שתראה לך אופציה כזאת, כמובן אחרי שתבדוק שהיא נכונה למטבח.
יש רצון שהמטבח יראה מרווח ולא יהיה בלגן בעין, לכן מרכזים את הגבוהים במקום אחד ובמקום מוסתר.

באשכול הקודם שרטטתי עבורך אופציה למטבח מתוחם שעובד נכון ועם אזור כביסה נפרד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה