תוכנה לנגן zune של מייקרוסופט

• פותח הנושא berke
  • פורסם בתאריך

berke

משתמש רשום
ב"ה

יש לי נגן ZUNE ואבד לי הדיסק המקורי שלו, אני צריך את הקבצים שהיו בדיסק המקורי, אני פשוט לא יכול להתקין את התוכנה למחשב.(התוכנה שנמצאת באתר של zune.net אני לא מצליח להתקין אותה)
מישהו יכול לעזור אוליי?

תודה מראש!

bris

משתמש סופר מקצוען
התוכנה שבאתר זה התוכנה היחידה שיש, אולי תגיד לנו מה הבעיות שיש לך איתה ונוכל לעזור ?

berke

משתמש רשום
ב"ה

הבעי' שהתוכנה מתחילה את ההתקנה ובסוף, כותבת לי שגיאה "אין אפשרות לאתר את הקובץ שצויין"
או שאני מנסה קובץ התקנה אחר, יש איזו הודעת שגיאה ממש לקראת סוף ההתקנה ב5 שניות האחרונות בד"כ.

תודה רבה על הרצון הטוב לעזור!

תהיה בריא, אשמח לתשובה - אם אתה יודע.

(נ.ב. אם יש לך נגן זון, כנראה שיש לך דיסק מקורי, אשמח אם תוכל להעלות לי את הקבצים איך שהוא?)

bris

משתמש סופר מקצוען
אין לי כזה. אמנם יצא לי להתקין פעם ללקוח שהביא מחול אבל התוכנה מהאתר של MS עבדה טוב מאוד.

הנגן לא שווק בארץ (מטעמים ברורים...) ולכן קשה לי להניח שימצא בקלות משהוא שיש לו את התוכנה.

אם הייתה יכול לצרף תצלום מסך של ההודעת שגיאה יכול להיות שהייתי יכול לעזור יותר.

berke

משתמש רשום
תצלום מסך

תודה.

קבצים מצורפים

• 61625221.jpg
    KB 147.8 · צפיות: 4

bris

משתמש סופר מקצוען
טוב שהעלת את התמונה.

חסר לך עידכון מסויים של MS שנקרא (XML LITE) תעשה את כל העידכונים האפשריים של הווינדוס דרך - WINDOWS UPDATE ואז תנסה שוב.

berke

משתמש רשום
אני צריך שניה עזרה. מה אני עושה בחלון הזה??

זה מה שנפתח לי אחרי שהצלחתי סוף כל סוף להתקין את הzune למחשב...

מה אני עושה שם? ואיך אני מסנכרן?

תודה מראש!--

קבצים מצורפים

• 1.png
    KB 403.8 · צפיות: 5

berke

משתמש רשום
וכשאני מכניס שם איזה שם.. זו ההודעה שאני מקבל..

אשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור,
ושוב, תודה מראש!--

קבצים מצורפים

• 2.png
    KB 769 · צפיות: 16

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני לא מכיר...
ממבט ראשון, זה נראה הרבה יותר גרוע מסוני...

berke

משתמש רשום
ו..עד שסוף סוף הצלחתי להתקין את התוכנה, ואפי' התוכנה מזהה את המכשיר, אני לא מצליח לסנכרן שום קובץ למכשיר, אין לי מושג מה הבעיה, (ראה תמונה) - ואגב, נסיתי לבדוק את כל הקבצים אם יש איזה קובץ בשימוש או משהו.
למישהו יש מושג מה הבעיה שלו איתי? למה אני לא מצליח להעביר אליו קבצים? אני לא יודע איזה קובץ חסר, ואני חושב שבהגדרות הכל בסדר.

אשמח מאוד לתגובה בהקדם.
זה מאוד דחוף לי,

בתקווה להבנה ותודה מראש!

bris

משתמש סופר מקצוען
עד כמה שאני יודע התוכנה אמורה להסתנכרן מול נגן המדיה של מיקרוסופט (גירסה 10 ומעלה) כמו שה IPOD מסתנכרן רק מול ITUNES. יש הרבה דרכים לעקוף את זה, אבל שוב אין לי הרבה ניסיון בתחום, כי הנגן לא שווק בארץ (מהטעם הברור..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה