שני עמודים

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י mat;1014875:
אני לא יודע כמה מרווחים מההקרנות. אבל יש מצב שזה ריווחי.

http://www.kikarhashabat.co.il/תלת-מימד-1.html

דווקא הדוגמה שהבאת היא היא הנותנת עד כמה צריכה לעלות הפקה אמתית איכותית ונורמלית של סרט ואפילו קצר - של אנימציה , על כל המשתמע מכך ....

1.800.000$ הושקעו בסרט שכדוגמתו וברמתו אני בתור ילד בבית ספר חרדי בבני ברק ראיתי ...(בימים שבהם עוד הוקרנו סרטים [מצויירים ומסוננים כמובן] בבית הספר ועדיין לא הומצאו המילים ה'מכובסות' לסרטים - כגון הקרנה\מופע אור קולי וכיוצא באלו...;))

הסרט הזה רחוק שנות אור מהרמה שהילדים (גם שלנו לצערי) חשופים ורגילים איליה בכל פרסומת רחוב מסכנה ... שלא לדבר על סרטי אנימציה מקוריים 2013 ...(לעו"ע...;))

אז למי באמת נועד הסרט , אולי באמת לדורו של תרח אבי אברהם ...

נ.ב.
המילה ריווחי להפקה ה'גרנדיוזית' שהעלת , משום מה לא נדבקת לי ...

mat

------- Magicode -------
בא נשאל ככה כמה עולה לעשות קומיקס. לעומת סרט.

אל תביאו לי נתונים כמו הרבה, הרבה מאוד,הרבה יותר. תביאו מספרים. ברורים עם סימונים של מטבע ואת כל הספרות.

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אם אני לוקח לדוגמה את אותו סיפור ומשווה בין הפקת קומיקס לסרט
יחסי העבודה הם שהסרט לוקח פי 7 מהקומיקס במקרה הטוב ויהיו כאלה שיחלקו עלי ויאמרו שהרבה יותר

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י mat;1015085:
בא נשאל ככה כמה עולה לעשות קומיקס. לעומת סרט.

אל תביאו לי נתונים כמו הרבה, הרבה מאוד,הרבה יותר. תביאו מספרים. ברורים עם סימונים של מטבע ואת כל הספרות.

מספרים , אתה רוצה ?

ובכן סרט אנימציה ברמה כמו 'קונג פו פנדה' לדוגמא (שהוא אגב נקי מאוד , ובקייטנה מטעם בית הספר [לא חיידר , נכון] של אחיינים שלי כאן בבני ברק הקרינו את כולו בבין הזמנים האחרון...) עלה למפיקיו כ - 180,000,000$ , רוצה את זה גם במילים - מאה ושמונים מיליון דולר !!! פשטייעססס ?

אז כשמפיקים סרט עם תקציב של בדיוק 1% מזה , אז בדיוק כך הוא נראה ...;)

קומיקס ? הצחקת אותי , זה משחק ילדים ...

לפרטים נוספים...
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000378324

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אגב, עד כמה שידוע לי, כל עוד הצלחת איכשהו להשיג דמויות עם ריג (כמו שיש במשחקי מחשב) ובנית סצנה (כמו שיש במשחקי מחשב...) היום אפשרי להשתמש בכלי מסויים (sourcefilmmaker) של חברת Valve (חברה שמוכרת משחקי מחשב ...) שמאפשר לקחת סצנה שלמה של משחק ולהשתמש בה כדי להכין סרט, יש שם את כל הכלים שמאפשרים לביים ואני יודע שיש ילדים שמייצרים עם זה כל מיני שטויות, זה פשוט ברמה של ילדים.
מה שלא בדקתי זה איך מכניסים לשם דמויות אחרות וכו' שזה כבר בעיה לא קטנה.

והבעיה הכי הכי גדולה בעצם היא שאין דמויות מוכנות עם ריג לציבור שלנו עד כמה שאני יודע. הכל צריך לבנות מאפס.
עד כאן העדכון.

אם מישהו רוצה ויש לו ספר עבה, אני עדיין יכול (ומקווה שזוכר איך...) לעשות לו סרטון על הדפים.... עשיתי מאות כאלו.... בחינם, חחח....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה