שלב חצי הגמר - לשיתופכם

צבי גרינוולד

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י moratia;2116447:
נכתב ע"י אתי ר;2115513:
סתם לברור,
באיזה תוכנה זה נעשה?
3D MAX?

כמובן!

סליחה, אבל חשוב לי לדעת למה "כמובן"? באמת מעניין אותי לדעת איזה יתרונות יש ל3D MAX? אודה לך מאוד אם נוכל לקבל פירוט.

עדנה

משתמש פעיל
ההדמיה מדהימה ומאלפת!!
אבל שאלה לגולן - ניתן לבצע במציאות קרניז כזה בצורה שמובאת בהדמיה? כשהוא מורחק מהקיר ומחובר רק לתקרה? נראה לי שאין לו כ"כ במה להתפס בתקרה לא כך?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדנה;2117192:
ההדמיה מדהימה ומאלפת!!
אבל שאלה לגולן - ניתן לבצע במציאות קרניז כזה בצורה שמובאת בהדמיה? כשהוא מורחק מהקיר ומחובר רק לתקרה? נראה לי שאין לו כ"כ במה להתפס בתקרה לא כך?

בהחלט שכן!!
(יש קרניז יעודי לזה, ואם מתעקשים על רגיל, אז ממולץ גם להוסיף ברגים).

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י צבי גרינוולד;2116453:
נכתב ע"י moratia;2116447:
סליחה, אבל חשוב לי לדעת למה "כמובן"? באמת מעניין אותי לדעת איזה יתרונות יש ל3D MAX? אודה לך מאוד אם נוכל לקבל פירוט.

האמת היא שלא התנסתי עם תוכנות אחרות
רואים פה עבודות יפות מאוד בפרום, כבר היה מי שהפתיע אותי עם סקצאפ ברמה שלא היכרתי
בכל אופן אם תסתכל קצת באינטרנט, תוכל לראות עבודות ברמה שלא ראיתי פה - ורובן במקס
כמו כן, מודלים וחומרים אכותיים בדרך כלל הם במקס
ועוד
רוב אם לא כל המשרדים המתמחים בהדמיות - מבקשים מקס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה