שיר דחוף-"הוא יברך"

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
למה זה חסום?

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ותודה למעלה הראשונית-שממנה יש לי את הגמבו לעלות..
ההורדה תהיה נגישה עד ה10\10![/QUOTE]

כתבתי שיש בזה נשים, ולכן לא העלתי..
ואני מוכנה לעשות את ה"שרות הזה" בכיף...
אז כדאי למחוק את הקישור

תמי1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י PBיסטית;1092843:
אז כדאי למחוק את הקישור

רגע רגע, לפני שאת מעלה.
כשמעלים שיר נזעקים פה על חשש גזל, אז אם תעלי את זה אולי תקבלי התקפה על שמירת העיניים. תיזהרי.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
אז כדאי למחוק את הקישור

נכתב ע"י תמי1;1092844:
רגע רגע, לפני שאת מעלה.
כשמעלים שיר נזעקים פה על חשש גזל, אז אם תעלי את זה אולי תקבלי התקפה על שמירת העיניים. תיזהרי.

תודה לשתיכם על הארות\הערות!
תמי,צודקת!לפעמים זה כבר...
וכן PB ...
אבל השאלה שלי כרגע,איך אני מוחקת את הקישור?

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
אז כדאי למחוק את הקישור

לא עדיף פשוט לכתוב שבסקצייה של הכינורות מנגנות 3 נשים מבוגרות ואיש הישר בעיניו יעשה?

שבוע טוב

תמי1

משתמש מקצוען
אהממ.. יש גיל לפריצות?
וזה לא איזושהי מכשלה ציבורית להעלות את הנסיון הזה לטווח של לחיצת לינק?

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
מכשלה ציבורית פירושו - לקחת שיר שאמן השקיע בו ולפרסם אותו כאן (לדעתי את מכירה מישהי שעושה כאלו דברים)ואחרי זה למצא לזה גם כל מיני היתרים הלכתיים.
לפרסם וידאו שנועד לקדם אמן ולא נמכר בתשלום זו לא מכשלה ציבורית.
ולפריצות אין גיל אבל כשמתארים "שיש נשים בקליפ" יש כאלו שיחשבו שזו איזו חבורת בנות ששרה או רוקדת או לא יודע...
אז כן, מדובר ב3 נשים מבוגרות שמנגנות כינור.

אני מבין שתפיסת העולם שלך שונה/מעוותת ולכן לא אתחיל להתווכח ולהתפלסף....
שבוע טוב ומבורך! :)

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בעבר העלתי משו בסגנון ו"חטפתי על הראש.." אז הפעם נזהרתי, לא העלתי, ולא כתבתי כלום~!!

חוץ מזה, להרגיע את כולכם- הסרטון הופץ ביטויוב.. כך שלא נראה לי יש בעיה בהפצה שלו..

תמי1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Cubase Less;1092938:
מכשלה ציבורית פירושו - לקחת שיר שאמן השקיע בו ולפרסם אותו כאן (לדעתי את מכירה מישהי שעושה כאלו דברים)ואחרי זה למצא לזה גם כל מיני היתרים הלכתיים.
לפרסם וידאו שנועד לקדם אמן ולא נמכר בתשלום זו לא מכשלה ציבורית.
ולפריצות אין גיל אבל כשמתארים "שיש נשים בקליפ" יש כאלו שיחשבו שזו איזו חבורת בנות ששרה או רוקדת או לא יודע...
אז כן, מדובר ב3 נשים מבוגרות שמנגנות כינור.

אני מבין שתפיסת העולם שלך שונה/מעוותת ולכן לא אתחיל להתווכח ולהתפלסף....
שבוע טוב ומבורך! :)

מרתק לגמרי!!
השקפת עולם יציבה ונכונה היא להחליט שחבורת בנות ששרה או רוקדת זו בעית פריצות ו-5 נשים מבוגרות (לספור אתם כן יודעים?) שיושבות עם מחשוף בצוואר ושרוולים עד הכתפיים- לא!
גם אם הקליפ נועד לקדם אמן שהחליט שאין לו בעיה לעמוד מול נשים פרוצות ולשיר וגם אם זה חינם עדיין לא מצאתי שום היתר והמכשלה בעינה עומדת!

PBסטית, מחזיקה לך אצבעות!!!!

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
מרתק לגמרי!!
השקפת עולם יציבה ונכונה היא להחליט שחבורת בנות ששרה או רוקדת זו בעית פריצות ו-5 נשים מבוגרות (לספור אתם כן יודעים?) שיושבות עם מחשוף בצוואר ושרוולים עד הכתפיים- לא!
גם אם הקליפ נועד לקדם אמן שהחליט שאין לו בעיה לעמוד מול נשים פרוצות ולשיר וגם אם זה חינם עדיין לא מצאתי שום היתר והמכשלה בעינה עומדת!

PBסטית, מחזיקה לך אצבעות!!!!

אני באמת משועשע, לקרא את הדברים האלו. אז קודם כל תודה. באמת יום שלם לא צחקתי :)
אם את לא רואה הבדל בין חבורת הכנרים הזו לבין חבורת בנות שרוקדת או שרה, אין לי הרבה מה להוסיף בנושא.
כשאני ראיתי את הוידאו הזה (שאגב, אני ממש לא "משתגע" ממנו אבל אמרתי נראה על מה מדובר) הייתי עסוק בלשמוע מוסיקה להקשיב לעיבוד ולא בלספור נשים, ולא בלבדוק עד איפה השרוול שלהן, או עד איפה המחשוף שלהן. אשרייך שבזה את עוסקת. מתנצל מעומק הלב, 5 נשים 5 נשים לא 3 כמו שחשבתי!!
לפי מספר הנשים שספרת +הפריצות + המחשופים + השרוולים הקצרים אני הייתי מזדעק ומונע את השליחה של התועבה והפריצות הזו גם במיילים פרטיים.

או כמו שאמרו חכמות ממני :

וזה לא איזושהי מכשלה ציבורית להעלות את הנסיון הזה לטווח של לחיצת לינק?
לינק או מייל זה לא משנה, לדעתי זה ממש מכשול גדול, "ידע הציבור ויזהר".

מוזיקאית

משתמש מקצוען
חברה להרגיע ענינים!!!
שמשהו יסביר בצורה נורמלית איך אני מוחקת את זה ונגמר עניין!
תודה מראש!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חבר'ה, שימו לב, כאנשים שנמצאים הרבה על המחשב ויכולים להתקל במראות כאלו ואחרים תשימו לב שהרגש שלכם לא יכהה! תזהרו לא לאבד את הרגישות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה