שינוי הנושא -

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כהמשך לאשכול: http://www.prog.co.il/showthread.php?t=50555
אי אפשר להגיב שם אז אגיב כאן.

דבר ראשון וחשוב מאד:
האשכול הזה ממש ממש לא בולט. צריך לשים לו קידומת של "הודעת מערכת" כמו שהיה בקודם. לא הייתי רואה אותו אילולא חיפשתי את האשכול ההוא.
ולא לנעוץ אותו למעלה כי אף אחד כמעט לא מסתכל שם!

דבר שני,
עם כל הכבוד לסיירת הנבחרת, הם רק חלק מהפורום. מה עם השאר? :(

ההערה האחרונה, לא נועדה להכביד (בשינוי נושא התמונות). או לקָטֵר ח"ו.
סתם מהרהורי הלב על כך שאין באפשרותינו להשתתף...

זה המקום להודות למנהלי הפורום שעושים לילות כימים כדי שהמגזין, התערוכה והיום עיון יהיו על הצד הטוב ביותר.
תודה רבה!!!

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
את האמת אני מסכימה שזה די לא בסדר לא לתת לכל חברי הפורום להישתתף... כן גם בנושא שעבר יש מצב שלא עוברת את ועדת הצניות אבל עדין היה צאנס ועכשו רק הגברים שהיו בסיור יכולים להישתתף.... באמת חבל!

וכן ממש תודה לכולם שעובדים כל כך קשה לתארוכה אני נהנת כל שנה :)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דווקא רעיון יפה לעשות את הפרוייקט למגזין מהסיור! (חבל רק שמהגלות לא יכולתי להשתתף בסיור...)

רק למה נמחק האשכול הקודם? היו שם תמונות מעניינות ולא כולם היו בפורום קודם לכן, היה ניתן לשנות את הכותרת ולכתוב הודעת הבהרה קטנה, אולי אפילו לנעול את האשכול בגלל שהוא לא רלוונטי, אבל לא למחוק אשכול עם למעלה מחמישים הודעות והרבה הרבה צילומים. זו דעתי העניה, אך קטונתי מול השיקולים הגדולים שכנראה עומדים מאחורי זה.

בהצלחה בפרוייקט!

ואם כבר מודים כאן להנהלה, מי אני שלא אודה על הבית החם של פרוג, על הניהול הענייני והמסור הן של האתר בכלל והן של פורום הצילום בפרט!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני חושב שזה לא הוגן ולא מקצועי.

זה מתחיל בהכרזת פרוייקט עם זמן אחרון להגשת תמונות תוך כמה ימים.. וממשיך בשינוי הנושא.

ואם יש צלמים שהתייחסו ברצינות לאתגר, ולמרות (ובגלל) שהוא קצר כ''כ בזמן - יצאו לצלם במיוחד ( http://www.prog.co.il/showthread.php?t=50610 ועוד) ופתאום הנושא משתנה..?

היה פה אתגר לחברי פורום צילום, אתם יודעים איך זה נראה עכשיו?
זה נראה ככה: אנחנו חייבים למלא את המגזין תוך כמה ימים וחסר לנו חומר - אז בואו נעשה פרוייקט צילום עבר בהווה - אתם יודעים מה? עדיין אין מספיק חומר, אז בואו נמצא תמונות ממפגש הפורום - ככה גם נוכל לכתוב שהיה סיור צלמים וזה נשמע ממש טוב.

גם אם זה יהפוך מ'אתגר צילום לחברי פורום צילום מקצועי' - ל'בואו נמצא תמונות מוצלחות (שצולמו למטרה אחרת) מתוך קבוצה מצומצמת של שמונה חברים'..

חבל

לא מקצועי. לא מתאים.

Y

yossmor2

אורח
חברים יקרים,

לא חסר "חומר למלא את המגזין" (אפילו יש יותר מידי.....),
השיקול הוא ענייני לחלוטין, מה עדיף ומה נכון עבור פורום צילום.

למרות שזו לא החלטה שלי,
אני בהחלט חושב שזה נכון יותר, ויבטא הרבה יותר נכון את פורום צילום.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;405996:
חברים יקרים,

לא חסר "חומר למלא את המגזין" (אפילו יש יותר מידי.....),
השיקול הוא ענייני לחלוטין, מה עדיף ומה נכון עבור פורום צילום.

למרות שזו לא החלטה שלי,
אני בהחלט חושב שזה נכון יותר, ויבטא הרבה יותר נכון את פורום צילום.

אני בהחלט מבין גם אותך וגם את MS, אך אם צלמי הפורום היו יודעים מראש שהתמונות הולכות להיכנס למגזין אני בטוח שהרבה יותר היו עושים מאמץ להגיע, ואז זה באמת הרבה יותר פייר, מאשר עכשיו שרק לשמונה מאיתנו תהיה פריבילגיה מיוחדת.....ומי בכלל דיבר על הצלמות כאן.....מה שאין כן ברעיון הקודם היה מקום לכלל צלמי וצלמות הפורום!!!

בכל אופן תודה לפרוג על המאמצים ועל הרעיונות המשובחים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה