שגיאה : Program does not contain a static 'Main' method suitable for an entry point

שלוות נפש

משתמש פעיל
היי אני מנסה לרשום את הקוד הבא :
1624958889637.png

ומקבלת את השגיאה הבאה: Program does not contain a static 'Main' method suitable for an entry point
אם יש מישהו שנתקל בזה או יודע מה הבעיה אשמח להסבר
(ניסיתי לבדוק ב STACK OVERFLOW....)
תודה רבה!!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הפונקציה Main חייבת להיות סטטית. אצלך היא לא סטטית. תוסיפי את המילה static אחרי הpublic
(אני לא מתעסקת בכלל בC# אבל זה מה שאני זוכרת מהלימודים ומהשגיאה שרשומה לך)

C

משתמש מקצוען
משתנה מסוג await יכול להיות רק בשיטה א-סינכרונית ושיטה א-סינכרונית צריכה להחזיר Task..
אני עבדתי פעם בC#, ואז זה לא היה אפשרי.
אבל אני רואה שכיום זה כן אפשרי, השאלה אם את עובדת על 3.VS2017 ומעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה