שאלה של מתחילה

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעולם לא התעסקתי עם התוכנה הזו, היום סוף סוף למדתי אותה.

יש לי שתי שאלות:

1. כמה מקובל לקחת על מצגת פאוור פוינט בסיסית, של בערך 20 עמ' (הלקוח אומר 15 אבל לפי כמות הטקסט אין סיכוי שזה יכנס)
מלבד הטקסט אין לי שום חומרים מהלקוח, אני צריכה לבנות/להשיג את הרקעים והתמונות לבד.

(אני יודעת, אני יודעת שלא נותנים פה מחירים. אז אולי לפנים משורת הדין תעשו עימי חסד ותזרקו לי עצם?)

2. האם יש משהו שכדאי לדעת לפני שאני עושה את העבודה, למשל הגדרות מסויימות, אופטימיזצי'ה לגודל מסך ודברים בסגנון הזה?

תודה רבה מראש לכל העונים

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זהו? אין תגובה? 20 אנשים נכנסו, קראו, המשיכו הלאה.

מי שלא נעים לו לכתוב מחיר פה, אפשר לשלוח לי באישי

ותודה למי ששם פה את הקישורים לאפקטים הקוליים, מאוד עזרתם לי.

ביוגרפיק

משתמש צעיר
האנשים שנכנסו, קראו והמשיכו,

כנראה הם אנשים כמוני וכמוך, שאין להם תשובות לשאלות הללו.
לא שהם מתעלמים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי תשובה לגבי המחיר, תודה למעיינות ולעוד חברה (לא מהפורום)

ואני מאוד אשמח לקבל טיפים שלא קשורים למחיר, אם יש למישהו.
כמו למשל, איך לצמצם את משקל המצגת בלי פגיעה באיכות

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקשר לצמצום המצגת:
יש תוכנה שנקראת "פרוקודר" תוכנת המרה.
את יכולה לבחור באיזה פורמט קובץ את רוצה. והתוכנה ממירה את הקובץ ומקטינה אותו לפי בחירה.
כמובן שככל שהקובץ שוקל פחות האיכות פחותה אך לא תמיד זה כ"כ משמעותי מבחינת האיכות ומבחינת המשקל מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה