תרופה שאלה על אוזמפיק

מסיקה

משתמש חדש
אני לוקחת אוזמפיק כבר 4 חודשים וההשפעה על התיאבון באמת חזקה (ירדתי במשקל כבר 10 ק"ג)
עוד שבועיים אני טסה לחו"ל לשבוע ואמורה להשתתף בכמה אירועים וארוחות שף, וקשה לי לוותר על התענוג :sneaky:
הבעיה שמאז שאני לוקחת אוזמפיק אני כמעט לא אוכלת כלום וכל ארוחה קטנה גורמת לי לבחילות והרגשה כללית גרועה.
מה אפשר לעשות? יש אפשרות להפסיק לשבוע ואז להמשיך? ההשפעה תישמר? ויש סיכוי שאני באמת יוכל להכניס לפה יותר מ2 ביסים בלי להרוס לי את החופשה?

איילה אור

משתמש צעיר
בטח שאפשר, יש כאלה שלוקחים שבוע כן שבןע לא, זה השפעה מיידית, ז"א כשאת לוקחת זה גורם לחוסר תיאבון וכשאת לא לוקחת התיאבון כרגיל, אז את יכולה להנות חופשי...

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לוקחת אוזמפיק כבר 4 חודשים וההשפעה על התיאבון באמת חזקה (ירדתי במשקל כבר 10 ק"ג)
זה בסדר לשאול????
האם קיבלת את הזריקה דרך הקופה?
ואם כן איך הצלחת לקבל את אוזמפיק ?

אייל?

משתמש צעיר
את יכולה להפסיק לשבוע אבל קחי בחשבון שההשפעה של האוזמפיק לפעמים ממשיכה כמה שבועות אחרי
בכללי, אם גורם לך לבחילות את יכולה להוריד מינון ולהמשיך לרדת ירידה מתונה יותר.
אני לקחתי רק 0.25, כשניסיתי להעלות היו לי בחילות אז פשוט נשארתי על זה וירדתי 18 קילו סה"כ

מסיקה

משתמש חדש
את יכולה להפסיק לשבוע אבל קחי בחשבון שההשפעה של האוזמפיק לפעמים ממשיכה כמה שבועות אחרי
בכללי, אם גורם לך לבחילות את יכולה להוריד מינון ולהמשיך לרדת ירידה מתונה יותר.
אני לקחתי רק 0.25, כשניסיתי להעלות היו לי בחילות אז פשוט נשארתי על זה וירדתי 18 קילו סה"כ
באמת? לא חשבתי על זה כי גם במינון בנמוך היו לא בחילות (אבל לא בכזו רמה)
ההשפעה של אוזמפיק בהחלט ממשיכה לתקופה אחרי שמפסיקים,
אז לדעתך לא יעזור לי להפסיק לשבוע?
אם כן, כמה זמן מראש?

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
אין שום בעי'ה להפסיק תמיד לקחת בחשבון שהבחילות וכו'....
מגיעות יום וחצי לאחר הזריקה
אה מה מה
כשאתם חוזרים לקחת אז פעם ראשונה מומלץ לקחת חצי מינון
ורק שבוע אח"כ לחזור לרגיל{הומלץ לי אישית ע"י אנדרקינולוג מומחה}

חלום לגדול

משתמש פעיל
אחרי הפסקה (גם של שבוע) התופעות לוואי חוזרות כמו שהם היו בהתחלה, ואחרי כמה חודשים כשכבר נרגע זה ממש חבל, מצטרפת להמלצה על פרוביוטיקה, אבל זה לא תמיד מספיק... לפעמים צריך גם פראמין...
ולא בטוח ששבוע בלי לקחת יעזור להחזרת התיאבון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה