שאלה למשתמשי וורד 2007- הערות שוליים

indigo1212

משתמש רשום
יש לי קובץ מוכן שבסוף כל פרק הערות השוליים של הפרק כולו
אני רוצה כמובן למקם כל הערת שוליים בעמוד שבו יש את ההפניה השייכת לו

איך מבצעים זאת
אין לי רקע בכלל בכל הנושא
וכל שכן לא בוורד 2007 הכ"כ מבולגן (מבחינתי...)

אז למי שיש סבלנות להסביר
אודה מאד
צרפתי קובץ לדג'

קבצים מצורפים

• 12121.doc
    KB 66 · צפיות: 9

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אסביר יותר את השאלה אבל תשובה אין לי
הוא רוצה להפוך את ההערות סיום של כל פרק להערות שוליים שיכנס לתחתית העמוד
הבנתי נכון?

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא נעים,
אבל ההערות שבסוף כל פרק נקלדו כטקסט ראשי, ולא כהערות שוליים.

לחבר אותם כהערות שוליים הוא דרך ארוכה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם זה כל הקובץ, גש לכל הערה, גזור אותה, חזור למקום הסימון שלה, מחק את הסימון, הוסף הערה (בתפריט: הוספה>הפניה>הערת שולים), והדבק.
אם זה הרבה חומר, בפעם הראשונה שאתה עושה את זה, צלם את כל הפעולות למאקרו, והכנס את המאקרו לסרגל הכלים, ובקלות הקש שוב ושוב.
אם אינך יודע במדויק כיצד לבצע זאת, כתוב כאן וננסה מאוחר יותר להסביר בל"נ צעד אחר צעד.

indigo1212

משתמש רשום
TKH תודה רבה
עזר לי מאד בשביל התחלה
אשמח לשמוע יותר פרטים ושלבים בהפעלת הפקודה מאקרו
אני מבינה שזה בערך כמו ACTION בפוטושופ?
בכל אופן בוורד אני אלפאנבטית ויעזור לי מאד פירוט והדרכה צמודה מכיוון שמדובר בספר שלם

אין מילים

ועוד שאלה איך אני אצור שבכל עמוד יתחיל מספור מחדש
ולא יעקב עימי המספור מתחילת הספר ועד סופו?
או אולי נכון יותר לעשות מספור לכל פרק? אם כך זו לא בעיה אפצל את הקובץ לפי הפרקים, זו הדרך?

indigo1212

משתמש רשום
נכתב ע"י indigo1212;160397:
ועוד שאלה איך אני אצור שבכל עמוד יתחיל מספור מחדש
ולא יעקב עימי המספור מתחילת הספר ועד סופו?

עם החלק הזה הסתדרתי- בהגדרת הערות- התחל הערות בכל עמוד

נכתב ע"י indigo1212;160397:
או אולי נכון יותר לעשות מספור לכל פרק? אם כך זו לא בעיה אפצל את הקובץ לפי הפרקים, זו הדרך?
יש שם אפשרות של התחל בכל מקטע- אבל אני רוצה כל פרק ולא כל פיסקה-יש דרך להגדיר פרק למקטע?

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י indigo1212;160405:
יש שם אפשרות של התחל בכל מקטע- אבל אני רוצה כל פרק ולא כל פיסקה-יש דרך להגדיר פרק למקטע?
יש אפשרות להכניס בכל מקום שתרצה: בתפריט הוספה>מעבר>מקטע>רציף.

ד.א. אם יש שינוי בסוג העיצוב, כמו טור אחד ושני טורים, ובפרט אם יש מעבר עמוד, נוצר ממילא מעבר מקטע.
אפשר לראות מעבר מקטע וכו' ע"י הקשת קונטרול+שיפט+כוכב (אז רואים את כל הסימנים והרוחים במסמך - לא להיבהל מריבוי הסימנים), או ע"י חיפוש>מיוחד>סימן מקטע.

בהמשך תוכל לעשות את הכנסת המקטעים ע"י פעולה פשוטה כמו החלפת כל מקום שכתוב פרק וכו', (בפרט שאצלך הם צבועים בצבע אחר, עושים החלף כל וכו' בצבע X) עם הוספת מקטע.
דווח האם הסתדרת וננסה להסביר בל"נ בהמשך את הנצרך.
בהצלחה.

indigo1212

משתמש רשום
tkh
אין מילים אבל תקפוץ לאשכול שפתחת
יש לי שם שאלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה