דרוש מידע שאלה למי שערער פעם על טסט

yankele13

משתמש חדש
איך בדיוק רואים את ההסרטה של הטסט
מבחוץ או מבפנים?
סתומרת אם הטסטר נגע לי בהגה כדי למנוע פגיעה במדרכה
האם אפשר לראות בהסרטה בדיוק את הזווית שבו הרכב היה ולהוכיח שבאמת אם הוא לא היה נוגע בהגה בווודאות הייתי נוגעת במדרכה?
אשמח לשמוע
מתלבטת אם לערער

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
בטסט יש 2 מצלמות מצלמה פנימית וכוללת הקלטה
ומצלמה שמצלמת את מהלך הנסיעה בחוץ
אם מתי שהוא נגע לך בהגה אמרת לו שאתה היית עובר ותצליח להוכיח מהסרטון שבאמת היית עובר אז לך לערער אם לא אז חבל על הזמן

(דרך אגב אני עברתי טסט והטסטר נגע לי בהגה)

yankele13

משתמש חדש
הלכתי לערער
ומסתבר שהמצלמות פשוט לא עבדו ( ראו רק 2 דקות מהטסט)
שלחו לי הודעה לעשות מבחן חוזר ללא אגרה - באמת תודה!
מה זה אגרה לעומת 230 שקל להעמיד את הרכב לטסט+ שיעור נוסף + חצי יום עבודה כדי ללכת לערער???
פשוט הזוי
כזה דבר קטן ( זה ההערה היחידה!)
שאפילו אין הוכחה עליו
יש עוד עם מי לדבר ?

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הלכתי לערער
ומסתבר שהמצלמות פשוט לא עבדו ( ראו רק 2 דקות מהטסט)
שלחו לי הודעה לעשות מבחן חוזר ללא אגרה - באמת תודה!
מה זה אגרה לעומת 230 שקל להעמיד את הרכב לטסט+ שיעור נוסף + חצי יום עבודה כדי ללכת לערער???
פשוט הזוי
כזה דבר קטן ( זה ההערה היחידה!)
שאפילו אין הוכחה עליו
יש עוד עם מי לדבר ?
נשמע מוזר
אתה לא יכול פשוט לערער על הטיעון שלו??
חובת ההוכחה על מי?

קראנץ

משתמש רשום
המורה אומר שאין יותר מה לעשות
אין לי מושג אם הוא צודק
הבעיה שאין לי עוד למי לפנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה