שאלה לגבי גודל קובץ בגלריה

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לשלב באתר, גלרית פלאש של 30 תמונות, כל התמונות שוקלות 2.3 מ"ב

השאלה שלי, האם זה לא יטען מידי לאט, אני מאחסן אצל go daddy

בנוסף רציתי לשאול אם אני יכול להשתמש עם הגלריות שאני מוריד מהאתר הזה: http://flash-gallery.com/3d-wall-photo-gallery/

ואם יש בעיה להשתמש מבחינת הרשיון החופשי, האם אתם מכירים אתר שנותן הורדת גלריות פלאש לשימוש חופשי?

תודה רבה

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש ברשת אלפי ורבבות גלריות פלאש לשימוש חופשי
ברובן מקובעת פרסומת היצרן, מי מהם מרגיזה, ומי כמעט לא מורגשת

רובן מסתמכות על מסמך XML שמכיל את פרטי התמונות [וטקסט להצגה, חשוב לבדוק תאימות לעברית]

ישנם גם בתשלום, וישנם גם ללא פרסומת, ללא תשלום, ואם אתה פלאשיסט, אפילו קוד מקור ואקשן סקריפטים כדי שתוכל לשחק ולהתאים כאוות נפשך.

גמ"ח בנושא יש אצל משפחת גוגל...

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
:) תודה רבה

נכתב ע"י wmw;521995:
יש ברשת אלפי ורבבות גלריות פלאש לשימוש חופשי
ברובן מקובעת פרסומת היצרן, מי מהם מרגיזה, ומי כמעט לא מורגשת

רובן מסתמכות על מסמך XML שמכיל את פרטי התמונות [וטקסט להצגה, חשוב לבדוק תאימות לעברית]

ישנם גם בתשלום, וישנם גם ללא פרסומת, ללא תשלום, ואם אתה פלאשיסט, אפילו קוד מקור ואקשן סקריפטים כדי שתוכל לשחק ולהתאים כאוות נפשך.

גמ"ח בנושא יש אצל משפחת גוגל...

שאלתי, כי אהבתי את הגלריה שהעלתי קישור אליה (שמה 3DWallPhotoGallery), שהורדתי הבנתי שזה חינם לגמרי, אך אח"כ עיינתי ברשיון המצורף ולא הייתי בטוח שזה לשימוש חופשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה