שאלה בקשר לציור באילוסטרייטור

גלים

משתמש רשום
שלום!
אשמח לעזרה --
כשאני מציירת באילוסטרייטור קווים שקרובים אחד לשני, (בלחיצת עכבר מציירת קו אחד ומיד אח"כ בלחיצת עכבר שניה-קו נוסף לידו), הוא מוחק לי את הקו הראשון שציירתי ומשאיר לי רק את הקו האחרון...
יודעים על איזשהו פיתרון לבעיה?

תודה רבה! :)

Graphic

משתמש צעיר
כן.
כאשר הקו הראשון נבחר, ציור קו נוסף עליו/בסמוך אליו הוא בעצם עריכה של הקו הקיים. (פונקציה נהדרת כשלומדים איך להשתמש בה).
כדי להימנע מעריכת הקו, הוא פשוט לא צריך להיות נבחר.
דרך מהירה לעשות זאת, מבלי לגשת לארגז הכלים שוב ושוב, היא לחיצה על Cltr, לאחר ציור הקו הראשון (כאשר הכלי הנבחר הוא עיפרון או מברשת) ואז הסמן הופך לחץ באופן זמני, הקשה בנקודה כלשהי - כדי לבטל את בחירת הקו הראשון, ואז שחרור ה-Ctrl, ואפשר להמשיך לצייר.

גלים

משתמש רשום
תודה רבה!! ואם הבנתי נכון

אז בעצם אין אפשרות לצייר באופן רגיל ולבטל את אפשרות עריכת הקו, כמו שמציירים במברשת רגילה בתוכנות אחרות כמו פריהנד וכדו'?

וההסבר על השימוש ב-ctrl עזר לי מאוד! תודה!

הסתר_פנים

משתמש פעיל
בהחלט יש אפשרות לבטל לגמרי.
דאבל קליק על כלי המברשת או העיפרון
יפתח לך חלון אפשרויות.
בטלי את ה-v בעריכת נתיבים שנבחרו.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 85.1 · צפיות: 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה