שאלה בנושא:וירוסים (אל תפחדו לפתוח...)

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פירמטתי את המחשב לא מזמן ושמו לי אנטי וירוס נורטון. אני יודעת שיש לו שם טוב בשוק. אבל מה שהתקינו לי נראה משנת 1900... אז מה אתם אומרים. האנטי וירוס הזה יעיל או סתם?
צרפתח תמונה. תיעצו לי....

ו... שאלה כללית להמלצתכם: פעם שעברה הכנסתי מצלמה ו... הופ!!! כל המחשב וירוסים... אמרו לי ש: "בתמונות אין וירוסים..." אז איך ממצלמה שיש רק תמונות יש וירוסים??? אם זה כך אז איך אפשר להכניס התקנים נידים בלי שיקפוץ לי וירוס?

קבצים מצורפים

• צילום מסך.jpg
    KB 46.9 · צפיות: 6

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המצלמה משמשת בין היתר ככל דיסק און קי. כמו שתמונות נכנסות גם הוירוסים נכנסים. [כשחיברו אותה או את הכרטיס זכרון למחשב נגוע].
צריך שיהיה אנטי וירוס פעיל ומעודכן כדי להנצל מהוירוסים של התקנים ניידים.
יש גם אפשרות לבטל את ההפעלה אוטומטית, וזה מוריד את הסיכוי להדבק, דובר על זה בפורום.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צדק מי שאמר לך שבתמונות אין וירוסים, אבל כפי שאמר א.ישראל - בכרטיס הזכרון בו מאוכסנות התמונות יכולים להיות גם תמונות וגם וירוסים...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לגבי האנטי וירוס עם הוא מעודכן אז הוא בסדר, אפילו שכנראה הוא כולל פחות פונקציות לסריקה מאשר החדשים, ואכן, כי הוא באמת ישן.

Zeevi.Co

משתמש פעיל
האנטיוירוס שהתקינו לך הוא די מיושן
הוא משמך בדרכ בחברות וארגונים (תחנות)

לא בטוח האם הוא סורק לך את המייל באווטלוק - אם משתמשת

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך מבטלים את ההפעלה אוטומטית?
תודה רבה לכל העונים!

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י שיר123;309773:
איך מבטלים את ההפעלה אוטומטית?
תודה רבה לכל העונים!

בחיפוש "אוטומטית" בפורום זה אחד מהתוצאות:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=24141&highlight=%E0%E5%E8%E5%EE%E8%E9%FA

אגב, מי שלא מעוניין לבטל לגמרי את ההפעלה אוטומטית, אז אפשר בכל פעם שמכניסים את הדיסק או המצלמה ללחוץ על Shift כמה שניות, ואז הדיסק לא מופעל אוטומטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה