סקירה רמקול נייד MPOW - במשחק עם הגדולים

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
בס"ד
WhatsApp Image 2021-12-29 at 20.37.22.jpeg

רמקול נייד אמפוו סאונדהוט | MPOW soundhot r9

המותג MPOW לא היה מוכר לי עד שלאחרונה הזמנתי 2 מוצרים והם רק גרמו לי להסתקרן יותר

האמת לא יצא לי מספיק ברור מה ענייינו של המותג, אבל בתחום שמעניין אותי הם בהחלט הפתיעו.
כמובן תחום הסיקור שלי הוא מוצרי אודיו, ולכן הדגש עליהם, ונראה שאפשר למצוא כאן מוצרים איכותיים.

WhatsApp Image 2021-12-29 at 20.37.22.jpeg

הרמקול מדגם soundhot r9 רמקול נייד וקליל שמתחרה בקטגוריה הכי תחרותית, ועליו להציג לנו תמורה בכמה פרמטרים כדי שבאמת ייכנס חזק. בשביל זה אני כאן

עיצוב הרמקול די קלאסי מבנה גלילי עטוף בבד ארוג בצפיפות ועליו 5 לחצני פעולות מודגשים, נורת חיווי, חיבור AUX ומחבר הטעינה מסוג TYPE C כמובן, משני צידיו ממוקמים כמו כל המתחרים בקטגוריה שני סאב וופרים אקטיביים, שירקדו לפי הצלילים בעת הזרמת הצלילים הנמוכים.

איכות הבניה והחומרים נראית מעולה ועושה רושם ראשוני מעולה.

באריזה נקבל כבל טעינה וכבל AUX וכן חוברת הדרכה במספר שפות, עברית לא שם אם כי תפעול הרמקול פשוט ופעולות הלחצנים קלאסית כמו משחק ווליום ומעבר בין שירים, הפעלה והשהיה, וחיבור רמקולים נוספים

באמצעות מצב PartyCast תוכלו לחבר אותו ל100 מכשירים ויותר בו זמנית על ידי תדר ייחודי.

הרמקול אינו תומך בחיבור ל2 מכשירים בו זמנית ובכל פעם שתרצו לחבר למכשיר אחר יש לנתק ולחבר מחדש למכשיר הרצוי.

זמן הסוללה המוצהר הוא 10 שעות, לרוב לא יוצא לי לבדוק בפועל את זמן הסוללה (שמשתנה כמובן בהתאם לעוצמת הווליום) המדד שלי הוא כמה ימי שימוש ממוצעים הסוללה מחזיקה, ובהחלט קיבלתי זמן סוללה ארוך ומספק, גם בעת הפעלה על ווליום גבוה.

WhatsApp Image 2021-12-29 at 20.37.20 (1).jpeg

הסאונד מעולה, ונשמע היטב בכל חלל החדר, עם שילוב בס נוכח אבל לא מודגש מידי, יכולות הווליום מפתיעות וגבוהות ביותר, ללא פגיעה וצרימה בצלילים, בסיס הסאונד נקי וברור, ללא עיוותים ועיבודי צליל כלשהם, גם בווליום גבוה המוזיקה תישמע מעולה ללא הרגשה שהרמקול מתאמץ מידי או שיש ירידה בתפקוד

למרות מראהו הגלילי הסאונד יוצא ממקום אחד ולכיוון אחד כך שיש להניח את הרמקול לכיוונכם כדי לקבל את הסאונד במיטבו

WhatsApp Image 2021-12-29 at 20.37.17.jpeg

לאחר שימוש של מספר שבועות אפשר גם לומר שחווית השימוש מעולה, הרמקול מאוד קליל ומעולה להתניידות איתו, יעיד על כך השרוך המצורף אליו, והאטימות המלאה למים ברמה של IP7, משקל קל ואחיזה נוחה. תרגישו חופשי להתנייד איתו לכל מקום, ואל תשכחו לקחת אותו לטיול.

זה לא הכל, למותג MPOW יש גם מגוון רחב של אוזניות, עוד תשמעו מהם (תרתי משמע...), ביניהם אוזניות ספורט ואוזניות קשת.

התרשמתם? הרמקול נמכר בארץ במגוון חנויות, אשים פה קישור של חנות שמוכרת אותו במבצע מיוחד ועם שנתיים אחריות!

לרכישה לחצו כאן
(קישור שיווקי)

אמנם יש באלי אקספרס חנות המותג, אבל לא מצאתי שם את הרמקול.
(חלק מהתמונות מאתר היצרן MPOW)

קבצים מצורפים

• MPBH413AB_A3_V02_200714_750x750.jpg
    MPBH413AB_A3_V02_200714_750x750.jpg
    KB 46.5 · צפיות: 10
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה